Jste zde

Macro Weil míří pod křídla Rystonu

Trh bezdrátových technologií posiluje. V závěru roku 2015 bylo dokončeno spojení dvou významných distributorů v oblasti elektroniky. Ryston Electronics získal firmu Macro Weil, která se specializuje na vše okolo bezdrátů, M2M a IoT.

Ryston Macro Weil, jak se firma nyní jmenuje, bude působit společně s mateřskou společností Ryston Electronics v pražských Modřanech, kde má Ryston již řadu let své moderní zázemí. Díky tomu je jasné, že špičkové technologické know-how týmu Macro Weilu získá silné zázemí logistiky i předprodejní podpory, na kterou jsou zákazníci Rystonu zvyklí. 

Zajímavé výsledky může tato synergie přinést nejen v oblasti distribuce součástek. Ryston umí velmi dobře zakázkový vývoj i výrobu elektronických zařízení. Dá se očekávat, že tato česká firma tak dokáže v krátké době nabídnout komunikační zařízení, vyvinutá na míru přímo pro výrobce v dalších oborech.

Ryston Macro Weil s.r.o.

je distributorem a integrátorem elektronických součástek modulů se zaměřením na bezdrátovou komunikaci a aplikace M2M a IoT. Nabízí moduly a zařízení pro technologie Bluetooth, ZigBee, WiFi, Sigfox, Wavenis, Wireless M-Bus a jiné. Dodává také modemy a specializovaná zařízení pro celulární sítě od GSM po LTE.

Ryston Electronics s.r.o.

patří již 25let mezi přední české distributory elektronických součástek. S vlastním obchodním, skladovým a technickým zázemím v Praze 4 je dlouhodobým a spolehlivým partnerem mnoha průmyslových výrobců v regionu.

www.mw.ryston.cz

Ryston Macro Weil s.r.o.
Pod vinicí 2045/18
143 00 Praha 4
E-mail: info-mw@ryston.cz

Hodnocení článku: