5G sítě, zelená energie i umělá inteligence -tyto technologické trendy nás neminou. Přednášky můžete vidět 2.3. 2021 živě.

Váznoucí dodávky z Číny, zrušené a několikrát odložené veletrhy, globální konference v online prostředí, partyzánský vývoj lékařské techniky nebo improvizované pomůcky. To vše jsme potkali v roce 2020. Co všechno už umíme na dálku?

Řídící systém monitoruje obsazenost budovy, kvalitu vzduchu, spotřebu i vlastní fotovoltaickou elektrárnu a tepelná čerpadla. Zároveň využívá podzemní a dešťovou vodu.

 Po úspěšné studii proveditelnosti a průzkumu trhu se záměr vytvořit první transparentní a auditovatelný bezpečnostní čip přesouvá do fáze vývoje čipu. Prototyp čipu by měl být dostupný koncem roku 2021.

HANNOVER MESSE 2021 jak na výstavišti, tak digitálně

Koncepce Analog-Digital-Hybrid je připravena na rychlé změny pravidel pro pořádání akcí i v roce 2021. Digitální platforma má ambice oslovit globální publikum, tradiční expo na výstavišti se bude muset podřídit aktuální situaci. Akci věří nejen německý průmysl, agentura CzechTrade  připravila podporu pro české vystavovatele.

 

Stránky