Výběr nejlepších projektů největší světové online komunity techniků elektroniky ukazuje, jaká témata zapíší rok 2020 do historie.

Projekt Inkplate od chorvatské firmy e-radionica ukazuje, že komponenty elektroniky nemusí končit jen rozemletím na materiál, ale že jejich znovupoužití dává smysl.

Ke kvalitním, odborným a současně nejnovějším informacím se dopracujete různými způsoby. Jedna z těch příjemnějších cest, jejíž odbornost vám umí garantovat, je technická konference, kterou organizuje SOS electronic.

Embedded World proběhne 1.-5.března 2021 v čistě virtuální podobě. Konference, kulaté stoly i semináře tak bude možné navštívit z domova i z kanceláře.

Nový vzdělávací modul o využití tranzistorů GaN FET jako měničů

V tomto výukovém kurzu komunity element14 sponzorovaném společností Nexperia se dozvíte požadavky na elektroniku používanou ke změně parametrů elektrické energie, limity současně využívaných řešení a potenciál technologie GaN FET, která má v oblasti obnovitelných zdrojů energie a elektromobility slibnou budoucnost.

IoT na výrobní lince: Plantyst zvýšil produktivitu v Crocodille

Za první rok používání řešení Plantyst IoT Gateway vzrostla efektivita závodu o 15 %. Prostoje linek při údržbě klesly o 70 % a zmetkovitost výroby se snížila z 3,2 % na 1 %. Řešení má nyní Crocodille nasazené na šesti výrobních linkách a v plánu je rozšíření na další čtyři.

Stránky