Jste zde

API pro zjednodušení nákupu a kalkulačka úspor nákladů

Digi-Key Electronics nabízí API rozhraní pro nákup elektronických komponent. Zároveň nabízí novou kalkulačku ROI pro vypočtení návratnosti investic implementace API rozhraní do zákaznických systémů.

API rozhraní společnosti Digi-Key automatizuje a zefektivňuje procesy zadávání objednávek a zároveň poskytuje informace o produktech v reálném čase.

Rozhraní API společnosti Digi-Key lze používat zdarma. Digitálně propojuje zákaznické systémy se systémem Digi-Key, který zajišťuje automatizované vyhledávání produktů v reálném čase, cenu, dostupnost, aplikační poznámky, seznam objednávek, čárové kódy, oznámení o změnách atd. Zákazníci, kteří využívají kalkulačku ROI společnosti Digi-Key, dosáhli v důsledku implementace API rozhraní průměrných úspor 50 000 až 100 000 USD.

Rychlost a přístup k informacím jsou rozhodující ve všech stádiích vývoje a nákupu elektronických produktů. Zákazníci používající API rozhraní šetří čas, takže mohou produkty uvádět na trh rychleji a efektivněji.

Příkladem je společnost Sonic Manufacturing Technologies, která využívá API rozhraní. Každý týden si Sonic objedná asi 1 milion součástek na podporu své výrobní linky. Pomocí API dokázala společnost Sonic automatizovat 50% své nákupní činnosti. Tyto nákupy probíhají bez lidského zásahu. Díky této úspoře času se mohou zaměřit na analýzu 60 000 řádkových položek, které společnost každoročně nakupuje.

Pomocí rozhraní API Digi-Key a cloudové platformy se náklady Sonic Manufactoring na zadávání objednávek snížily ze 40 USD na 9 USD. I když ne každá společnost dosáhne 60% úspor, i 20 nebo 30% úspor na pořizovacích nákladech jsou významné položky.

 

Veškeré informace ohledně rozhraní API společnosti Digi-Key naleznete na Digi-Key API Solutions resources page.

Rovněž je k dispozici zdarma ekniha free eBook a kalkulátor úspor  ROI calculator, který ukazuje, kolik lze za jeden rok ušetřit implementací rozhraní API do zákaznického systému.

 

Hodnocení článku: