Jste zde

Digitalizace pracoviště v režii Conrad Electronic

Nabídka Conrad Electronic je zaměřena na druh pracoviště od pevně nainstalovaných řešení pro kancelářský psací stůl přes mobilní řešení pro práci v terénu, inteligentní nástroje pro komunikaci a prezentaci do zasedacích místností a konferenčních sálů, i na základní IT infrastrukturu.

Conrad Electronic se ve 3. čtvrtletí zaměří na digitalizaci pracoviště a budování profesionální zdrojové platformy. Díky nabídce více než 180 000 položek najdou firmy u tohoto B2B dodavatele již dnes vysoce kvalitní řešení od renomovaných světových výrobců. 
Digital Workspace je výzvou pro všechny podniky, úřady, instituce a také školy – bez ohledu na odvětví a velikost. Bez ohledu na to, zda se jedná o informační a komunikační technologie, počítače a jejich příslušenství, mobilní koncová zařízení, cloudová a na zařízení nezávislá řešení nebo testovací a měřicí techniku, potřeba digitálních nástrojů a pracovních prostředků je mnohostranná a všudypřítomná. Conrad Electronic se proto nezaměřuje jen na určitá odvětví, ale na druh pracoviště: od pevně nainstalovaných řešení pro kancelářský psací stůl přes mobilní řešení pro práci v terénu, inteligentní nástroje pro komunikaci a prezentaci do zasedacích místností a konferenčních sálů, ale také na základní IT infrastrukturu, kterou je potřeba modernizovat, vyměnit nebo vybudovat, aby bylo vyhověno požadavkům moderního pracoviště.

Koronavirová krize jasně ukázala, jak významnou roli v budoucnosti sehraje platformová ekonomika a digitalizace. Poptávka zákazníků po efektivních digitálních řešeních je silnější než kdykoliv předtím. Firemní zákazníci najdou u společnosti Conrad všechny relevantní produkty pro digitální transformaci. (Zdroj fotografie: DigitalGenetics – stock.adobe.com)

„Nejen v důsledku omezení během pandemie onemocnění Covid-19 byly mnohé firmy donuceny ve velmi krátkém čase najít udržitelná digitální řešení pro každodenní práci – ať už jde o přístup k firemnímu serveru z pracovního notebooku v domácí kanceláři, o mobilní technologie na cesty nebo možnosti pro telefonické a virtuální konference,“ říká Ralf Bühler, Chief Sales Officer B2B u firmy Conrad Electronic. „Poptávka po řešeních v oblasti počítačů, komunikace a organizace kanceláře proto neustále stoupá. V důsledku drastických změn, ke kterým v minulých měsících došlo, tento trend ještě více posílil. Úřady potřebují digitální řešení, aby snížily počet osobních jednání, soukromý život a pracoviště splývají v jeden celek. Digitální transformace nabírá skutečné tempo – a my jsme na této cestě jako „Your Sourcing Platform“ pro naše firemní zákazníky silným partnerem.“

Se svými více než 180 000 položek nabízí Conrad Electronic firemním zákazníkům široké a pestré portfolio produktů pro Digital Workspace. Jedná se přitom o celou řadu produktů prémiových značek, jako je AVM, Canon, HP, Dell, Gigaset, WD, Cherry, Digitus, Logitech, FLUKE Network, IDEAL NETWORKS, nebo také o exkluzivní vlastní značky jako Renkforce a VOLTCRAFT.

Další informace týkající se široké nabídky pro Digitální pracoviště od firmy Conrad Electronic najdete zde: https://velkoobchod.conrad.cz/re/digitalni-pracoviste,
https://velkoobchod.conrad.cz/re/digitalni-setkani.

Hodnocení článku: