Jste zde

Eaton On-line Tour startuje již 14. září

Po předešlém ročníku, kdy se webcastů zúčastnilo několik tisíc osob, se společnost Eaton rozhodla cyklus přednášek zopakovat i letos na podzim.

Interaktivní odborně-technická školení jsou určena pro konstruktéry, projektanty a elektrikáře, kteří v jejich rámci poznají novinky z produktového portfolia společnosti Eaton. Webcasty podzimní Eaton On-line Tour navazují na jarní sérii a více se zaměřují na odbornější témata. Účastníci získají hlubší odborné vědomosti o technických vlastnostech, zapojení, konfiguracích a aplikacích systémů a produktů společnosti Eaton. Odborníci připomenou kromě novinek také problematiku aktuálních změn v normách a legislativě a zaměří se detailněji na to, jak vše funguje v praxi. Pro ještě lepší porozumění vše názorně ukážou na vzorcích a v neposlední řadě budou odpovídat na dotazy. 
Po odvysílání budou mít účastníci k dispozici materiály ke stažení k danému tématu, archiv odvysílaných školení, možnost kontaktovat obchodního zástupce s dotazy na danou problematiku a podporu.

Mezi tématy se objeví například programový systém PAVOUK, chytrý dům s xComfort Bridge, bezpečnost osob a nouzové osvětlení, typově ověřené rozváděče xEnergy, přehled PLC a dotykových panelů a další.

Program Eaton On-line Tour naleznete zde. 
Přihlášky na školení jsou zdarma a bez  registrace. Pro spuštění školení stačí mít otevřenou stránku a školení se v daný čas spustí samo. 
Jarní sérii školení naleznete v archivu zde

Hodnocení článku: