Jste zde

Hannover Messe v dubnu jen digitálně

Koronavirová pandemie urychlila digitalizaci průmyslu. Zároveň odhalila zranitelnost globálních dodavatelských řetězců. A také veletrhů.

„Společnosti musí během několika málo měsíců učinit to, co by jim jinak trvalo roky“, říká Dr. Jochen Köckler, CEO veletržní společnosti Deutsche Messen AG. „K tomu je zapotřebí platforma, na které lze diskutovat o výzvách, představovat řešení a rozšiřovat kontakty“. Přesně to nabízí HANNOVER MESSEDigital Edition. Největší veletrh strojírenství a průmyslu zůstává i za časů korony ústřední platformou pro inovace a řešení otázek průmyslové transformace.“

Hannover MesseDigital Edition nabídne virtuální expo, konferenci i networking, a sibuje maximální vstřícnost potřebám návštěvníků. „Přidanou hodnotu pro naše vystavovatele získáme tím, že je platforma maximálně orientovaná na zákazníky.“, říká Köckler.

Expo: Prostor pro inovace

Ve veletržní sekci (EXPO) mají návštěvnici přímý přístup k  přehledu vystavovatelů a jejich výrobků. Pomocí využití nástrojů Best Case, Video Tutorials, Live-streaming nebo prostřednictvím video chatu se mohou informovat o využití konkrétních řešeních pro optimalizaci jejich procesu a také navázat přímý kontakt s vystavovateli.

Konference: Prostor pro inspiraci

Konferenční program digitálního veletrhu bude zahájen v pondělí 12. dubna 2021 se zaměřením na hospodářsko - politické otázky: Jaký vliv má koronavirová pandemie na globalizaci? Jakou roli hraje Evropa mezi světovými velmocemi? Co se změní po éře Trumpa s ohledem na transatlantické vztahy? Konferenci zahájí spolková kancléřka Angela Merkelová.

Od úterý do čtvrtka budou stát v popředí technologické inovace a řešení: Jakou roli hraje KI v průmyslu? Jak vygeneruji z mých dat přidanou hodnotu? Jaký potenciál má vodík pro průmysl? Ať již konkrétní případy použití nebo dlouhodobé strategie pro budoucnost.

Přednášet budou např.: KI – legenda Toby Walsh, Eugene Kaspersky, zakladatel IT bezpečnostní společnosti  Kaspersky Lab nebo Claudia Kempfert z institutu Deutsche Institut für Wirtschaftsforschung.

Networking: Prostor pro interakci

Všichni návštěvníci mají možnost s vystavovateli, přednášejícími a ostatními návštěvníky navázat kontakty. V tom je bude podporovat personalizovaná vstupní strana s odpovídajícím Dashboardem. Zde budou pro každého návštěvníka ukazovány relevantní firmy, top řečníci a účastníci. Jedním kliknutím je možné zaslat dotaz pro zahájení komunikace, a následně komunikovat přes chat nebo video hovor.

Hannover Messe Digital Edition

Veletrh Hannover Messe Digital Edition je vědomostní a networkingová platforma pro průmysl, energetiku a logistiku. Jejím základem jsou tři pilíře: veletrh, konference a networking. Pod hlavním tématem „Industrial Transformation“ představí hlavní hráči na trhu jejich technologie a řešení pro závody, energetické systémy a řetězce dodavatelů pro budoucnost. K top tématům se řadí digitální platformy, průmysl 4.0, IT bezpečnost, CO2 neutrální výroba, KI, lehké konstrukce ale i logistika 4.0.

Hodnocení článku: