Jste zde

Průmyslová automatizace přehledně v elektronické knize

Společnost Mouser Electronics zveřejnila novou e-knihu zaměřenou na průmyslovou automatizaci jako součást problematiky nazvané All Things IoT. E-kniha popisuje používané technologie a provede nás světem digitálního průmyslu.

Mouser Electronics se věnuje celé problematice průmyslové automatizace na webu All Things IoT, která je součástí projektu Empowering Innovation Together.Knihu si můžete prohlídnout na následujícím linku: Industrial Automation. Kniha obsahuje články o aktuálních technologiích, které jsou použity pro aplikace průmyslové automatizace, problematice spolupráce s roboty a dotkne se také podnikové bezpečnosti.

Problematika All Things IoT je sponzorována dodavateli Digi InternationalMaxim IntegratedMurata a TE ConnectivitySystém průmyslové automatizace znamená mnohem více než jen připojení senzorů k centrálnímu systému. V této nové elektronické knize odborníci popisují mnoho aspektů průmyslové automatizace a poskytují pohled na vztah mezi technologickým pokrokem a rychle se rozvíjejícím trhem.

První elektronická kniha, která patří do problematiky All Things IoT, se zaměřila na domácí automatizaci. Od roku 2015 byl program Mouser Empowering Innovation Together jedním z nejviditelnějších a nejuznávanějších programů v oblasti elektronických komponentů. Představuje témata jako budoucnost interakce člověk-stroj v Generation Robot a úžasné výhody technologií, které vytvářejí inteligentní města

Chcete-li se dozvědět více o tomto a ostatních sériích Mouser Empowering Innovation Together, navštivte webové stránky www.mouser.com/empowering-innovationa nebo můžete Mouser navštívit na Facebook nebo Twitteru. Chcete-li přečíst novou elektronickou knihu Průmyslová automatizace, přejděte na stránku www.mouser.com/news/allthingsiot-ebook2/mobile/index.html

      

Společnost Mouser se snaží podporovat inovace mezi konstruktéry a kupujícími tím, že dodává pokročilé technologie díky široké produktové řadě a bezkonkurenčnímu zákaznickému servisu. Mouser nabízí široký výběr nejnovějších polovodičů a elektronických komponentů na světě. Webová stránka Mouser Electronics je průběžně aktualizována a nabízí pokročilé metody vyhledávání.  Mouser Electronics také obsahuje datové listy, referenční návrhy, poznámky k aplikacím a technické informace o designu.

Hodnocení článku: