Jste zde

Siemens hledá vývojáře, kteří vidí pod povrch

Siemens rozšiřuje své vývojové a konstrukční centrum. Hledá kandidáty do Prahy a Brna a  nabízí i vysoce kvalifikované pozice vedoucích projektů, vývojářů hardware, embedded software atd., takže je z čeho vybírat.
 

V současné době pracuje v českém Siemens ve výzkumu a vývoji kolem 600 expertů a tento počet chce firma i nadále navyšovat. Aktuálně se Siemens zaměřuje na nábor kandidátů v Praze a v Brně. Zde, ve svém prestižním vývojovém a konstrukčním centru, Siemens vyvíjí softwarová řešení, hardwarové produkty a prototypy pro průmyslové obory, infrastrukturu a dopravu pro zákazníky do celého světa.
Český Siemens na podzim roku 2016 slavnostně představil nově zrekonstruované prostory pro své vývojové a konstrukční centrum v pražské centrále. V kancelářích budoucnosti v Praze zde pro Siemens pracuje kolem 200 lidí a zhruba 100 pak i v Brně. Další výzkumné a vývojové aktivity má český Siemens ve svém centru v Ostravě a i při všech svých výrobních závodech v regionech. V současné době tak pro Siemens ve vývoji pracuje kolem 600 expertů a tento počet se plánuje navýšit.
Vývoj vede pro český Siemens Vladimír Kulla, šéf Vývojového a konstrukčního centra Siemens v Česku, který své poslání komentuje: „Naše centrum se nyní výrazně rozrůstá. Nabíráme desítky nových lidí jak na juniorní, tak seniorní pozice. Nabízíme i vysoce kvalifikované pozice vedoucích projektů, vývojářů hardware, embedded software atd., takže je z čeho vybírat.“

 http://siemensvyvojar.cz

Hodnocení článku: