Jste zde

SPS 2022: Témata, která hýbou segmentem automatizace

Využití umělé inteligence, udržitelnost, nové logistické metody a robotická integrace, průmyslová komunikace a bezpečnost i tradiční senzorika nebo inovace v oblasti pohonů – to vše budou hlavní témata veletrhu SPS v Norimberku.

Na 31. ročník veletrhu SPS si rezervovalo své expozice již 1 100 vystavovatelů z celého světa. Ve dnech 8.-10. 11. 2022 budou v Norimberku představeny nejnovější produkty a řešení a také technologie budoucnosti určující trendy v průmyslové automatizaci. Návštěvníci budou mít tři dny možnost získat přehled o tom, co se aktuálně na trhu děje a to fyzicky na výstavišti v Norimberku a také na doplňkové digitální platformě „SPS on air“.

SPS připravuje široký program přednášek na aktuální témata z oblasti automatizace. Fórum průmyslových svazů VDMA/ZVEI nabídne na výstavišti v hale 3 a z živého studia SPS Live v Norimberku řadu panelových diskusí, produktových prezentací a keynotes.  Digitální obsah bude k dispozici i po skončení veletrhu, takže k němu bude možné kdykoli přistupovat. Díky tomuto digitálnímu doplnění budou moci návštěvníci také navazovat kontakty a schůzky na místě i digitálně a účastnit se akcí živě nebo virtuálně.

V hale 6 nabídne společný stánek „Automation meets IT“ s  16 vystavovateli návštěvníkům možnost získat komplexní přehled o konkrétních tématech a individuální poradenství od dodavatelů. Společný stánek nabídne následující tematické oblasti:

  • Asset Management (správa aktiv)
  • Cloudové služby
  • Služby zaměřené na data
  • Prediktivní údržba
  • OPC UA

Pořadatelé věří, že veletrh na výstavišti letos proběhne bez výrazných hygienických omezení.Ochrana zdraví všech vystavovatelů, návštěvníků, servisních partnerů a zaměstnanců je pro pořadatele nejvyšší prioritou. Pokud budou na podzim platit nové hygienické předpisy nebo opatření proti koronaviru, budou samozřejmě dodržovány.

Podrobné informace o programu veletrhu, nákupu vstupenek, hybridní akci, speciálních nabídkách pro cestující a tipy pro přípravu naleznete na webových stránkách sps-messe.de.

Hodnocení článku: