Jste zde

AI Configurator pomůže s výběrem pro řešení umělé inteligence

Farnell a element14 rozšiřují řadu produktů umělé inteligence a dostupných zdrojů. Mezi příležitosti dostupné pro konstruktéry patří jednodeskový BeagleBone AI a online zdroje, které pomáhají řešit výzvy spojené s komplexností, náklady a energetickými nároky vyvíjených řešení umělé inteligence.

BeagleBone AI, jeden z nejnovějších produktů umělé inteligence od společnosti Farnell, poskytuje výkonné řešení pro integrované strojové učení. Tento počítač na jedné desce umožňuje každodenní automatizaci v rámci různých průmyslových, obchodních a domácích aplikací a umožňuje vývojářům zprovoznit jejich návrhy během pěti minut. Více informací o desce BeagleBone AI najdete zde.

Členové komunity se v bezplatném online kurzu AI Essentials naučí základům umělé inteligence. Kurz začíná přehledem a historií umělé inteligence, následují algoritmy, Bayesova věta, strojové a hluboké učení a typické aplikace umělé inteligence. Tento DIY kurz poskytuje tvůrcům a konstruktérům nástroje pro další začlenění umělé inteligence do svých návrhů.

 

Nabídka pro řešení umělé inteligence od společnosti Farnell a komunity element14 dále zahrnuje:

  • Nástroj AI Configurator a stránku zdrojů pro řešení umělé inteligence: Interaktivní nástroj AI Configurator umožňuje konstruktérům rychle určit nejvhodnější produkty a řešení pro jejich projekty umělé inteligence. Do nástroje byly začleněny nové produkty, jako například počítač Raspberry Pi 4 model B, vývojářská deska Ultra96 V2 a počítač BeagleBone AI, aby konstruktéři mohli využívat ty nejlepší technologie umělé inteligence. Nástroj AI Configurator je součástí stránky zdrojů pro řešení umělé inteligence společnosti Farnell, což je spolehlivý pramen pro konstruktéry, kteří si chtějí rozšířit své znalosti.

  • Nová stránka o umělé inteligenci od komunity element14: Najdete na ní nejnovější obsah komunity element14 týkající se umělé inteligence, včetně členských projektů, technických článků, blogů a produktů. Komunita element14 bude v této oblasti také nabízet řadu týdenních videí zaměřenou na nový počítač BeagleBone AI. Členové komunity si mohou v případě zájmu zaregistrovat odběr upozornění na nový přidaný obsah týkající se umělé inteligence. 

Farnell je jediným velkým distributorem s prostorem vyhrazeným pro umělou inteligenci a komunitou 650 000 členů, který klade trvalý důraz na aplikace umělé inteligence. Více informací získáte na stránce se zdroji pro řešení umělé inteligence od společnosti Farnell a na stránkách komunity element14.

 

Hodnocení článku: