Jste zde

Kvalita a PLM

ISO 9001 Certifikát: Kvalita v novém světle

V SOS electronic neustále pracujeme na tom, abychom vylepšovali naše procesy a byli pro zákazníky stabilním partnerem. Výsledky našeho úsilí dokazují i mezinárodní standardy kvality ISO 9001, jejichž platnost se nám certifikačním procesem prodloužila o další tři roky. Tuto akreditaci jsme obhájili již po sedmé.

CAD se prosazuje, distributoři se snaží získat body

Řada firem se stále drží tradic a data k produktům dodává pro ustálenou trojici Mentor, Eagle a Altium. Někteří výrobci a distributoři jdou dále a data připravují ve formátu knihoven Ultra Librarian. K DigiKey, kteří svoji knihovnu uvedli a posléze zveřejnili bez omezení počtu produktů se nyní přidává také německý Rutronik. A mají pro to dobré důvody.

Strojové učení a prediktivní analytika omezují čas odstávek

Společnost Rockwell Automation spojila profesionální služby, výkonné algoritmy strojního učení a software pro prediktivní analytiku a nabízí na tomto základě prediktivní a preskriptivní údržbu. S těmito novými schopnostmi mohou provozovatelé průmyslových zařízení předvídat nutnost údržby a provádět nezbytné opravy dříve, než dojde k poruše. To výrobcům umožní předcházet nákladným odstávkám zařízení a zvyšovat produktivitu.

Stránky