Jste zde

AMPER 2024: Turck představí trendy prediktivní údržby

Turck se ve dnech 19.- 21.3.2024 účastní 30.Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER 2024 v Brně.

Návštěvníci se mohou těšit na představení kompletního portfolia a novinek společnosti Turck v oblasti průmyslové automatizace, aktuálních trendů v oblasti digitalizace výroby, prediktivní údržby a sledování kondice strojů v souladu s myšlenkami Průmyslu 4.0.

Pokud vás zajímají témata průmyslové automatizace, můžete se seznámit s aktuálními trendy v oblasti prediktivní údržby – jak monitorovat části strojů ale i rozvaděčů a také jak se k daným datům dostat. Řešíte bezpečnost strojů a chcete pomoci s výběrem vhodných komponent nebo jen prodiskutovat vhodnost Vašeho řešení z hlediska legislativy? Nebo Vás zajímají novinky v oblasti 2D nebo 3D optických kontrol pro zajištění kvality výroby? Navštivte stánek společnosti Turck. Během návštěvy stánku vám neuniknou ani exponáty pro sledování materiálového toku v oblasti logistiky, PLC/HMI systémy, exponát s řadou fluidních senzorů FLUID +, kompletně nová platforma TAS pro snadnější práci s našimi komunikačními systémy nebo nová řada LED osvětlení a indikace Pro.

https://www.turck.cz/

Veletrh AMPER 2024 s podtitulem Smart&Connected World se zaměří na chytré technologie. Tématy budou mimo jiné elektroenergetika, fotovoltaika, elektroinstalace, systémy řízení a zabezpečení budov, osvětlovací technika, pohony a napájení, elektromobilita nebo smart city. Navštivte Brno 19.-21.3. 2024. https://www.amper.cz

Hodnocení článku: