Jste zde

Bezpečnost

Předčí vaše očekávání: Balení, senzory, řešení - 2.část

Od automatizovaných systémů pro výrobní a balicí procesy se v současné době žádá, aby byly stále flexibilnější, efektivnější a chytřejší. Inovativní senzorová řešení Leuze vás budou doprovázet celým balicím procesem. V druhé části představíme další zajímavé aplikace.

Trendy a možnosti počítačového vidění s AI pro logistiku

Jeden z neustále se rozvíjecích a rozšiřujících trendů je oblast počítačového či strojového vidění. Zejména ve spojení s algoritmy umělé inteligence nabízí nové aplikace nejen v zábavě a propagaci, ale i v průmyslu a logistice. Jak to aktuálně konkrétně vidí specialisté v DHL?

Udržitelnější továrna

Svět prochází transformací a snaží se vybudovat udržitelnější budoucnost. Výrobní průmysl vytváří podmínky pro ostatní průmyslová odvětví a pro celý svět ohledně toho, co je možné. Nacházíme se v bodě zlomu - čelíme stárnoucí infrastruktuře, energetické síti, která nebyla po desetiletí aktualizována, a společnosti, která nadále potřebuje stále více energie.

FORXAI Mirror - kontrola ochranných pomůcek zaměstnanců ve výrobních firmách

FORXAI Mirror pomocí pokročilé AI technologie je schopno zkontrolovat nejen přítomnost všech předepsaných ochranných pomůcek, ale i jejich správné nasazení. Otestovat toto kouzelné zrcadlo mohou návštěvníci přímo na Mezinárodním strojírenském veletrhu.

Strojové vidění v aplikaci pro bezpečnost práce v průmyslu

Řešení, založené na strojovém vidění a umělé inteligenci, snižuje počet zranění či smrtelných úrazů na pracovišti a pomáhá tak plnit přísná bezpečnostní pravidla. Systém rozpozná nebezpečné situace a odpovídajícím způsobem na ně zareaguje (např. úplným zastavením stroje).

Indukční senzory jsou nepostradatelnou součástí automatizace

Indukční senzory se objevují všude tam, kde se vyžaduje bezkontaktní detekce přítomnosti kovových předmětů. Od strojírenství a výroby elektroniky přes montážní a manipulační techniku až po zpracování dřeva a textilu. Za tímto účelem Balluff nabízí nové optimalizované portfolio indukčních senzorů BES.

Stránky