Jste zde

Bezplatné vstupenky na veletrh Hannover Messe 2019 pro čtenáře HW.cz

HANNOVER MESSE je přední světový průmyslový veletrh. Jeho hlavní téma „Integrated Industry - Industrial Intelligence“ odráží současný stav a budoucí vývoj digitalizace výroby a energetických systémů.  Využijte limitovanou nabídku vstupenek zdarma, k dispozici máme 200 kusů.

Vedle šesti vedoucích veletrhů – IAMD / Integrated Automation, Motion & Drives, Digital Factory, Energy, Industrial Supply, ComVac a Research & Technology - zahrnuje zvláštní oblasti pro startupy a témata věnovaná práci a profesní kariéře.Program veletrhu doplňuje více než 90 konferencí a fór.

Pro získání bezplatné vstupenky navštivte stránku https://www.hannovermesse.de/ticketregistration?u68oc, případně využijte QR kód.

Kliknutím na odkaz se dostanete přímo k registračnímu formuláři, přes který se elektronické vstupenky (eTickets) zaregistrují/aktivují. Na uvedeném odkazu jsou připraveny permanentní elektronické vstupenky na veletrh HANNOVER MESSE 2019.

Po zaregistrování/aktivaci obdržíte od veletržní správy Deutsche Messe v příloze e-mailu v pdf souboru osobní vstupenku na jejich jméno, kterou si vytisknete ve formátu A4 na tiskárně počítače a předloží ji při vstupu na výstaviště. Pro získání bezplatné elektronické vstupenky je zapotřebí předchozí online registrace/aktivace, kterou doporučujeme provést již před návštěvou veletrhu. Elektronické vstupenky (eTickets) jsou permanentní vstupenky platné po celou dobu konání veletrhu.

Přílohy: 
Hodnocení článku: