Jste zde

Co dělat, když chcete být na Hw.cz vidět celý rok?

Někdy stačí jeden článek, jindy je lepší zkusit nabídnout více produktů. To důležité není kusový prodej, ale kontakt se zákazníkem.

Být viděn opakovaně vytváří fenomén živé firmy. Ti se snaží, těch bych se mohl zeptat, jestli nemají něco pro můj projekt.

Celoroční prezentaci využijí například distributoři, kteří potřebují reprezentovat své dodavatele a jejich výrobky na lokálním trhu. Stejně tak jako firmy, které svým zákazníkům pravidelně posílají newslettery. Ty mohou být dobrým základem pro články.

Je celá řada možností, co prezentovat:

  • Nové produkty vaše i vašich dodavatelů
  • Blogposty
  • Cenové akce
  • Případové studie
  • Analýzy trhu
  • Pozvánky na akce a webináře

Můžete vše kombinovat podle potřeby. Pro vaše potřeby získáte také souhrnnou stránku na dir.hw.cz (jakou ma například SOS electronic nebo DigiKey), kde vy a vaši zákazníci uvidíte souhrn vašich článků. 
S Hw.cz můžete publikovat kdy potřebujete. Jsme online, nepotrpíme si na uzávěrky ani odkládané vydání. Články vydáváme hned nebo v domluvený termín. 
Když si u nás otevřete balíček Invite-Protome-Sell, získáte možnost vydat kdykoli to co potřebujete, bez dlouhého a složitého objednávání a potvrzování, navíc za skvělou cenu. A když nevyčerpáte celých 10 novinek  během dvanácti měsíců, stejně se vám to vyplatí, protože levněji to prostě nejde.

Pokud se chcete rovnou dozvědět, co můžeme udělat pro vás, napište nám na redakční mail redakce@hw.cz

Hodnocení článku: