Jste zde

Conrad Electronic míří poprvé na MSV

Na svém stánku Conrad představí produkty z kategorií měřicí techniky, automatizace, 3D tisku i nářadí. Účast na strojírenském veletrhu Je další jasný signál, jak se světy průmyslu a elektroniky propojují.

Conrad Electronic bude mít na svém stánku k prohlédnutí i vyzkoušení produkty z kategorií měřicí techniky, ochranných pomůcek, 3D tisku i nářadí. To vše od světových značek jako například Proxxon MicromotFlirFlukeTesto nebo vlastních privátních značek jako Voltcraft či Toolcraft.

Jednou z vizuálně i funkčně nejzajímavějších domén je 3D tisk. Conrad představí tiskárnu Sindoh 3DWOX 1. Tato jihokorejská multifunkční tiskárna je upgrade svého předchůdce DP200. Může se pochlubit řadou nových funkcí, včetně pružné, odnímatelné desky a podpory pro vlákna třetích stran. 3D tiskárna také slibuje vzdálené monitorování a aktualizaci automatických a poloautomatických nastavení.

                                              

Široké aplikační možnosti ve výrobě i údržbě mají termokamery. VOLTCRAFT WB-200 odolná vodě i pádu s rozlišením senzoru 80×60 px a teplotním rozsahem -10 až +400 °C. Do třetice je možné zmínit třeba profesionální teploměr Greisinger G1720 v novém designu a odolném provedení s rozsahem -70 až +250 °C. 
Další významnou kategorií, kterou Conrad na MSV uvede, jsou ochranné pomůcky. Těm se mimo jiné často věnuje i na blogu

Conrad Electronic představí na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně výběr mnoha novinek v hale C, na stánku 019. 
Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 600 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 50% vystavovatelů a 10% návštěvníků. Hlavním tématem MSV je Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby, jeden z hlavních směrů inovačního procesu. V roce 2019 se MSV zaměří také na investiční příležitosti, tedy Start up projekty, nové nápady, inovaci jako příležitost k investicím. https://www.bvv.cz/msv/msv-2019

https://www.conrad.cz/

 

Hodnocení článku: