Jste zde

DigiKey na Embedded World 2024 připravuje technické ukázky i losování

DigiKey se v Norimberku představí v novém a návštěvníkům odprezentuje novinky v sortimentu, online nástroje i diskuzní fórum TechBench.

Známý distributor během veletrhu na stánku 4A-633 odprezentuje širokou škálu aktivit a zdrojů. Nebudou chybět ani dárky a soutěže pro návštěvníky. Great Board Giveaway nabídne  losování o vývojové kity od partnerů, včetně společností NXP Semiconductors, u-blox, Raspberry Pi a STMicroelectronics. Na stánku si návštěvníci mohou také prohlédnout ukázky a popovídat si s technickými odborníky na DigiKey TechBench. Účastníci konference budou mít také možnost vyzkoušet štěsní na výherních automatech DigiKey. Kavárna DigiKey Café naproti stánku společnosti DigiKey bude navíc po celou dobu konference podávat kávu zdarma.

Společnost DigiKey bude během Embedded World 2024 rozdávat vývojové desky a ceny, upozorňovat na technické ukázky a mnoho dalšího.

"Těšíme se, že se na veletrhu embedded world 2024 spojíme s embedded komunitou," řekl Mike Slater, viceprezident pro globální rozvoj podnikání ve společnosti DigiKey. "Evropa je domovem mnoha inovátorů, kteří vyvíjejí technologie budoucnosti, jež podpoří rozvíjející se trhy s obnovitelnými zdroji energie, elektrickými vozidly a internetem věcí. Ve společnosti DigiKey jsme povzbuzeni tím, že tyto inovace podporujeme s našimi dodavatelskými partnery."

"Společnost DigiKey je hrdá na to, že je součástí prosperující komunity odborníků na vestavěné systémy v Evropě a po celém světě," řekl Ian Wallace, viceprezident společnosti DigiKey pro region EMEA. "Jsme nadšeni, že můžeme inženýrům, designérům a nákupčím na embedded worldu ukázat mnoho způsobů, jak urychlujeme jejich pokrok pomocí zjednodušených zákaznických zkušeností."

Další informace o společnosti DigiKey a dárcích, ukázkách a zdrojích, které se budou konat na webu Embedded World, najdete na webových stránkách společnosti DigiKey.

Hodnocení článku: