Jste zde

Element14 zve členy na rozdávání dárků, hackathon a další komunitní akce

Hned tři akce se sváteční tematikou spustil Element 14. Členové si mohou vytvořit svůj seznam přání, zúčastnit se hackathonu s uměleckou tematikou a  skupiny STEM mohou vyhrát elektronické sady darované členy komunity Element14.

Seznam přání inženýrů a komunity STEM: Nakupování pro inženýra není procházka růžovým sadem. Element14 vám usnadňuje nákup dárků vytvořením seznamu přání pro inženýry a komunitu STEM. Cílené seznamy napříč různými zájmy, včetně automatizace, robotiky, Raspberry Pi, 3D tisku a dalších, poskytují skvělé nápady pro ty, kteří hledají ideální dárek pro inženýry ve svém životě.

Zahackujte si o prázdninách: Již šestý ročník této akce Hack-a-Thon na konci roku dává inženýrům šanci vyhrát některé z nejlepších cen, které společnost element14 rozdala, včetně 50palcového televizoru Samsung Picture Frame za nejlepší „umělecký  hack“, gramofonu Bluetooth s podlahovými reproduktory za „nejslavnostnější hack“ nebo iPadu Pro 2022 za „nejoriginálnější hack“.

  • Element14 hledá slavnostní projekty, které zachycují divy svátečního období.  Stejně jako v minulých letech mohou účastníci pracovat na projektu inspirovaném dárky, jídlem nebo přáníčky vyměňovanými během svátků, což jsou jen některé příklady.
  • Soutěž je v současné době otevřena a končí 11. ledna 2023, vítězové budou vyhlášeni 18. ledna 2023.
  • Další informace a přihlášení/registrace.

Dejte dárek STEM: Letošní sváteční sezónu daruje Element14 malým tvůrcům a skupinám STEM v průběhu prosince dárek STEM. Členové komunity mají možnost zahrát si na Santu a pomoci místní skupině STEM získat vybrané elektronické stavebnice.

https://community.element14.com/members-area/w/documents/27882/holiday-season-2022-at-element14-community---round-up

Hodnocení článku: