Jste zde

Embedded World 2023: konferenční program nabídne více než 200 hodin

Jeden z nejdůležitějších veletrhů embedded komunity v Evropě se blíží. Už v březnu se otevře veletrh a konference Embedded World 2023.

Mezi hlavními hesly nebude chybět dnes povinné 'embedded. responsible. sustainable.', tedy odpovědně a udržitelně. Vroce 2023 se program konference zaměří na klíčové otázky budoucnosti embedded průmyslu a dá se očekávat, že stejné myšlence se přizpůsobí také klíčový vystavovatelé.
Uvedené heslo ale sdružuje dvě různé otázky. Jak embedded elektronika pomáhá udržitelnosti světa a jeho digitalizaci? Jak se sama elektronika a její životní cyklus může stát udržitelnější? Téma odpovědnosti ale najdeme i v dalším programu, například v sekci umělé inteligence nebo v panelových diskuzích nad zákony EU o kybernetické bezpečnosti. 

Vstupenky a program veletrhu, který proběhne od 14.do 16.března najdete nawww.embedded-world.eu
Vouchery pro bezplatné vstupenky jsou již k dispozici, stačí použít kód voucheru ew23Pi1222  na  stránce www.messe-ticket.de/Nuernberg /embeddedworld2023/

Paralelně s veletrhem se koná také tradiční konference Electronic Displays Conference (edC), která se tentokrát zaměří na vývoj v automobilových a průmyslových displejích, rozhraní, dotyk s optickou vazbou a technologii mikro-LED. Konferenci zahájí hlavní přednáška zahrnující analýzy globálního vývoje na trhu s displeji.  
www.electronic-displays.de

Hodnocení článku: