Jste zde

FIOT na LiveWorx 2017: Foxon vyráží do světa

Společnost Foxon se s projektem FIOT dostala mezi významné partnery americké firmy PTC. Svůj projekt měla možnost představit na letošní konferenci LiveWorx v americkém Bostonu.

Konference světových výrobců technologií mají hodně společného. U amerických firem jsme zvyklí na velkou show a globální dobrou náladu, ale také na velký prostor pro partnery z celého světa. Vždycky nás potěší, když se mezi partnery známých a velkých značek jako IBM, Analog Devices nebo Bosch prosadí nějaká firma z Evropy, ještě lépe ze střední Evropy nebo přímo z Česka. Na rozdíl od veletrhu, kde si místo může zaplatit každý, je účast na konferenci těchto velkých firem zejména věcí pozvání. Takové pozvání je zároveň oceněním práce na společných projektech a věcí prestiže. I proto jej letos nemohl odmítnout liberecký Foxon, který využil produkty PTC jako platformu pro svůj Fiot v oblasti chytré údržby, condition monitoringu a prediktivní údržby. Zkušenost a zážitky z tohoto týdne na svém firemním blogu komentují s nadhledem.

LiveWorx pravidelně pořádá společnost PTC, která je lídrem v oblasti vývoje softwarových systémů IoT, CAD, PLM a SLM. Na konferenci se každý rok sejde přes 10 000 lidí, které zajímá IoT, , řízení vývoje a výroby produktů, správa životního cyklu produktů, virtuální a rozšířené realita, smart manufacturing, služby apod. Letošní ročník konference proběhl v americkém Bostonu od 22. do 25. května, tedy ve stejném týdnu, kdy National Instruments pořádal v Austinu tradiční NIWeek.

https://www.liveworx.com/ 
https://www.liveworx.com/presenters/jaromir-peterka
https://www.foxon.cz/cs/

 

Hodnocení článku: