Jste zde

Hackaday Europe 2024 – setkání makerů v Berlíně

Datum: 
Sobota, 13. Duben 2024 - Neděle, 14. Duben 2024

DigiKey sponzoruje veletrh Hackaday Europe 2024, který se koná 13. až 14. dubna v Berlíně.

Pátý ročník konference Hackaday Europe nabídne přednášky, ukázky a workshopy, které se budou zabývat jedinečnými, špičkovými a světově převratnými tématy v oblasti tvorby hardwaru, jako je inženýrství, kreativita v technickém designu, produktový design, prototypování a další. Členové týmu DigiKey budou na výstavě rozdávat slavná pravítka DigiKey PCB a další skvělé dárky.

Společnost DigiKey sponzoruje akci Hackaday Europe 2024, která se koná 13. až 14. dubna v Berlíně.

"Společnost DigiKey je nadšená, že může sponzorovat Hackaday Europe a předvést naši nejnovější nabídku produktů, obsahu a nástrojů pro hardwarové nadšence," řekl Kevin Walseth, technický marketingový manažer společnosti DigiKey. "Jsme hrdým partnerem Hackaday a nemůžeme se dočkat, až se s účastníky seznámíme s tím, na čem pracují a jak můžeme pomoci jejich návrhům."

"Jsme nadšeni, že můžeme přivítat zpět naši úžasnou komunitu inženýrů, designérů, hardwarových nadšenců, vědců, pedagogů a všech ostatních v Berlíně na 5. ročníku Hackaday Europe," řekla Majenta Strongheart, ředitelka DesignLab pro Supplyframe. "Máme připravenou spoustu skvělých řečníků a těšíme se na prezentace, učení a vzájemnou inspiraci po celou dobu akce." 
Každý účastník obdrží vlastní elektronický odznak Vectorscope,  který bude možné nabourat během konference i mimo ni, a na konci konference proběhne slavnostní přehlídka odznaků, kde se můžete pochlubit skvělými a jedinečnými hacky. 
Společnost DigiKey je dlouholetým partnerem Hackaday, podporuje čtvrtletní soutěže v návrhu hardwaru, sponzoruje akci Supercon a Hackaday Prize a mnoho dalšího. 
Pro více informací o Hackaday navštivte hackaday.com. Další informace o komunitě tvůrců DigiKey najdete na webu Maker.IO společnosti DigiKey  .