Jste zde

Mezinárodní IQRF konference

Datum: 
Středa, 25. Květen 2016 - Čtvrtek, 26. Květen 2016

Zajímají-li Vás inteligentní města, chytré budovy nebo IoT, pak IQRF konferenci nesmíte vynechat. Uvidíte nejnovější řešení ve všech těchto oblastech. Očekáváme účast více než 100 lidí z více než 15 zemí. 

Bezdrátové řešení projektů Smart City, Smart Building, Internet of Things


Na konferenci budou představeny především novinky v oblasti bezdrátové technologie IQRF, které významným způsobem reflektují požadavky dnešní doby. Dále zde budou představena kompletní řešení a jednotlivá zařízení členů IQRF Alliance, která lze vzájemně kombinovat v jedné bezdrátové síti. Budou zde představena řešení z oblasti Smart Buildings, Smart Cities, IoT a M2M komunikace jako:

 • osvětlení a automatizace průmyslových hal
 • osvětlení a automatizace kancelářských budov
 • vytápění průmyslových hal
 • senzory kvality vzduchu
 • bezdrátové parkovací systémy
 • bezdrátové řízení a monitoring osvětlení ulic

Program konference

Ačkoli pořadatel podrobný program zveřejní až na začátku května, již nyní je jasné, že se účastníci mohou těšit na příklady řešení s bezdrátovou technologií IQRF a to na Aplikace mimo budovy i uvnitř budov.
Do programu konference vstoupí také řada aplikačních partnerů IQRF Alliance, například:

 •  EPSGlobal, předním dodavatel pro výrobce IT komponent a systémů, které jsou využívány v sítích s vysokou rychlostí a velkým množstvím dat, včetně jejich ukládání, zrychlování, násobení a manipulace. V rámci IQRF Alliance má společnost významné příležitosti zejména s inteligentním parkováním v Evropě a Číně.
 • Findlay Irvine,  významná britská společnost poskytující inovativní elektromechanické a softwarové produkty zejména pro transportní průmysl. Ve spolupráci s IQRF Alliancí realizuje projekt pro zvyšování bezpečnosti železnic.
 • DATmoLUX, která se specializuje na vývoj a výrobu elektroniky a software v oblasti veřejného osvětlení a práce v oblasti měření a regulace obecně. Pro podporu těchto oblastí zajišťuje defektoskopické zkoušky stožárů metodou firmy ROCH. DATmoLUX a.s. realizuje v rámci IQRF Alliance moderní koncepci veřejného osvětlení a osvětlení průmyslových hal a kancelářských budov.
 •  tcp cloud, která se zabývá problematikou Cloud Computing. Je výrobcem vlastní distribuce tcp cloud a komplexně řeší infrastrukturu IT ve firmách. Do IQRF Alliance přináší další kvalitní možnost využívání Cloudu.
 • MICRORISC jako česká firma zaměřená na výzkum, vývoj a dodávky technologií a komponent výrobcům elektroniky, která se zaměřuje především na výzkum a vývoj bezdrátových technologií. MICRORISC na konferenci představí novinky vlastní bezdrátové technologie IQRF a významné nové projekty jejího využití.

 

Komu je konference určena

Vítáni jsou všichni profesionálové (IT odborníci, vývojáři, architekti inovativních projektů), které zajímají projekty typu Smart City, Smart Buildings, IoT a M2M komunikace spolu s možností efektivního bezdrátového řízení a monitoringu. 

Registrace

Další informace a registrace na konferenci najdete na http://www.iqrfalliance.org/news/40-iqrf-conference-in-prague