Jste zde

Molex ví o konektorech vše, výhody ukazuje podařená infografika

Aplikační možnosti a výhody konektorů Molex představuje Farnell ve své květnové kampani. Tentokrát je na co se dívat, vše vysvětluje interaktivní grafika.

Aplikační možnosti vybraných typů konektorů představuje Farnell prostřednictvím animace na svém webu. Přestože většina odborníků asi ví, proč jsou konektory důležité, grafika ukazuje, že bez různých typů konektorů se neobejdou žádná elektronická zařízení a to i ta, o kterých uživatel netuší, že nějakou elektroniku skrývají. A Molex je jedním z výrobců, který dokáže všechny tyto aplikace pokrýt.

Vedle standardního členění konektorů podle typu se Farnell zaměřil také na populární oblast IoT. 
Od kapacitních spínačů a LED displejů po zásuvky, antény, osvětlení a termostaty – systémy chytré domácnosti v  každodenním životě spojují čím dál tím více zařízení.Každá součást inteligentní domácnosti vyžaduje bezpečné a spolehlivé propojení. Prohlédněte si širokou nabídku standardních i zakázkových řešení pro integraci propojené domácnosti od společnosti Molex.

 Kampaň doprovází také video s unboxingem setu konektorů. I když v případě konektorů není moc co vysvětlovat, Farnellu patří rozhodně body za stránku kampaně - ať ji navštíví expert nebo student, má se na co podívat.

www.farnell.com

Hodnocení článku: