Jste zde

Mouser rozšiřuje sadu online nástrojů pro vývoj i nákup

Mouser nabízí kompletní sadu online nástrojů pro kupující a inženýry, které zjednodušují proces výběru a nákupu produktů. 

Centrum nápovědy a online  nástroje Mouser umožňují zákazníkům požadovat datové listy, prohlížet a sledovat stávající objednávky, zadávat nové objednávky prostřednictvím API nebo EDI a nabízejí další technickou podporu. Moderní elektronické systémy zahrnují rozsáhlé sestavy dílů, kusovníky a rozklad do více objednávek. Mouser nabízí řadu služeb a nástrojů, které šetří čas a zefektivňují nákup pro kupující, včetně zdrojů pro automatizaci objednávek, asistenta ceny a dostupnosti a inteligentního bom nástroje Mouser FORTE. Tyto online zdroje zjednodušují tvorbu poptávek a nákupů a šetří čas. Konstruktérům nabízí společnost Mouser velké množství on-line technických zdrojů, včetně knihovny návrhů ECAD, kalkulátorů konverzí, rozsáhlé knihovny produktových listů a technického obsahu, jakož i podrobných stránek výrobků s videi, blokovými diagramy a dalšími technickými informacemi, které jim pomohou v každém kroku procesu návrhu.

Online centrum nápovědy Mouser nabízí také centrum s možností vyhledávání, kde najdete zdroje zákaznické podpory a často kladené dotazy. Centrum nápovědy umožňuje zákazníkům Mouser vytvořit si účet, který umožní zjednodušení objednávání a sledování. Centrum nápovědy Mouser také nabízí rychlé odkazy pro vyžádání cenových nabídek nebo nalezení konkrétních dílů, což šetří drahocenný čas při sestavování zdlouhavých objednávek.

https://www.mouser.com/servicesandtools/   
https://www.mouser.com/bomtool/

Mouser Electronics  představí svá řešení také na veletrhu Amper 2023.
29. mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení se koná v Brně 21.-23.3.2023. 
www.amper.cz

Hodnocení článku: