Jste zde

Mouser vylepšil systém pro online objednávky

Price and Availability Assistant zjednodušuje proces online poptávky a nákupu. Podobně jako další distributoři i Mouser sází na online prodej a objednávkové rozhraní musí umožnit co nejlepší práci s kusovníky a nákupními seznamy.

 

Nejdůležitější inovace se týká importu seznamů do webového rozhraní. Webový formulář umožňuje položky jak vyplnit, tak přetáhnout více položek najednou, případně importovat tabulkový soubor. Je samozřejmé, že uživatel i tak bude potřebovat pár pokusů, ale když vychytá správný vstupní formát, nebude mít problém ani se seznamy, obsahujícími stovky položek.

 

Seznam umožňuje verzování počtu jednotlivých položek, pro každou součástku lze zároveň získat cenu pro tři různé počty. Mouser stejně jako další distributoři vytváří seznamy zaměnitelných dílů , takže v případě, že poptávaná varianta není dostupná, nabídne alternativy.

Vzhledem k situaci na trhu, kdy se řada aktivit přesouvá do online prostoru, je zdokonalení nástroje dobrým krokem, který zrychlí proces poptávky a objednávky a zároveň zajistí dostatečně přesnou specifikaci.

Mouser tímto nástrojem doplňuje svoji řadu nástrojů pro zvýšení produktivity:

https://www.mouser.com/price-availability-assistant/.

 

Hodnocení článku: