Jste zde

Profika Open House

Datum: 
Úterý, 30. Květen 2023

Tuzemská společnost Profika navazuje na dlouholetou tradici a pořádá den otevřených dveří. I letos během Open House vystaví obráběcí stroje jihokorejských značek HYUNDAI WIA a HANWHA Precision Machinery, nabídne odborné konzultace, ukázky řešení pro automatizaci a doprovodný program. Svůj showroom v Benátkách nad Jizerou otevře zájemcům 30. května.

Nákup CNC strojů často představuje pro firmy významnou investici, jejíž návratnost si musí velmi dobře spočítat. Je proto pro ně důležité shromáždit co nejvíce kvalitních informací. „Náš Open House je otevřený i potenciálním zájemcům o nákup technologií. Víme, že firmy s pořízením techniky často váhají, netuší, jaký stroj se hodí pro jejich konkrétní provoz, jaký zvolit řídicí systém, popřípadě tápají ohledně financování. Během Open House jsou jim k dispozici naši experti, kteří jim poradí, informují je o všech aspektech takové volby a konzultují s nimi vše, co zájemce zajímá. A to vše v neformální a přátelské atmosféře,“ zve Jakub Kaufman ze společnosti Profika.

Letos se akce mírně více zaměří i na řešení pro robotaci a automatizaci. Poptávka po těchto technologiích stoupá i v reakci na situaci na trhu práce, kde již roky panuje nedostatek pracovníků. K vidění tak budou robotické stanice ROBOSTACK a expert na robotiku pomůže zájemcům spočítat, zda se právě jejich firmě vyplatí jít touto cestou.

Konzultace i ukázky techniky 
Poradenství s experty společnosti Profika doplní ukázky techniky, a to jak technologií pro obrábění, tak i řešení pro robotizaci a automatizaci. Samozřejmostí je dobré jídlo i pití po celý den a příjemná živá hudba.

Kdy: úterý 30. května 2023 od 9 do 16 hodin 
Kde: Průmyslová 1006, Benátky nad Jizerou

Účast, prosím, potvrďte na mailu tlamichova@profika.cz či prostřednictvím kontaktního formuláře.