Jste zde

Quote Manager podrží ceny až 30 dní

Nástroj pro online generování nabídek Digi-Key umožňuje rychle a jednoduše kalkulovat ceny materiálu včetně importu seznamů a uložení nabídek. Ty mají nově 30-ti denní platnost.

Jednou ze služeb, kterou nákupčí i vývojáři používají u distributorů, je samoobsluha. Automatizace poptávek a nabídek je dnes běžnou součástí ověření dostupnosti součástek v ceně a v čase. Díky tomu lze udržet nákup pro výrobu v požadovaném rozpětí nákladů a v potřebných termínech. Digi-Key Electronics zpřístupnil svým registrovaným zákazníkům novou verzi nástroje Quote Manager. Ten přínáší technická i obchodní vylepšení.
Nové rozhraní je optimalizováno i pro použití v zařízeních kategorie mobilní, tedy zejména pro tablety, které se už v logistice, výrobě i TPV zabydlely. Zákazník tak může pod svým účtem kdykoli a z jakéhokoli zařízení zadávat a procházet své poptávky a vygenerované ceny pro BOM seznamy, projekty nebo sestavy.
Řada změn je potom v rovině obchodní. V první řadě Quote Manager vrací nabídku během několika sekund, není třeba čekat na zpracování a potvrzení e-mailem nebo na telefonát z firmy. Vygenerovanou nabíku je možné stáhnout jako PDF nebo prohlížet online. V online verzi má zákazník neustálý přehled o dostupnosti požadovaného množství jednotlivých komponent. Důležitou funkcí je zejména fixace cen. Vygenerované nabídky drží své ceny po dobu 30-ti dnů, a Digi-Key svým zákazníkům garantuje dodání za obsažené ceny.

Pro více informací o Quote Manageru a dalších samoobslužných nástrojích navštivte stránku  Quote Self-Service page.

 

Hodnocení článku: