Jste zde

Seminář Arrow: Monitorování stavu strojů

Seminář nabídne přehled řešení pro monitorování stavu strojů od společnosti Analog Devices, jako jsou senzory, přenos signálů s přesnými daty a platformy, které umožňují prediktivní údržbu průmyslových rotačních strojů v nejnáročnějších prostředích.

Od senzorů po aplikovatelná řešení – jak zajistit nepřetržitý provoz továren

Tento seminář nabídne přehled řešení pro monitorování stavu strojů od společnosti Analog Devices, jako jsou senzory, přenos signálů s přesnými daty a platformy, které umožňují prediktivní údržbu průmyslových rotačních strojů v nejnáročnějších prostředích.

Ve druhé části představí společnost Shiratech produkt iCOMOX, což je inteligentní platforma pro sledování stavu, analýzu a vytváření zpráv o stavu strojů v průmyslových aplikacích s využitím metod umělé inteligence a strojového učení. Tři dostupné modely iCOMOX nabízejí různé typy komunikace (SmartMesh IP, NB-IoT a Power over Ethernet) pro přenos dat ze senzorů, včetně akcelerometrů s velkou i malou šířkou pásma, magnetometru, mikrofonu a senzoru teploty.

Odkaz na registraci:

https://www.arrow.com/en/research-and-events/events/condition-based-monitoring-from-sensors-to-deployable-solutions-keep-factories-running

Důležité informace

Název: Monitorování stavu strojů: Od senzorů po aplikovatelná řešení – jak zajistit nepřetržitý provoz továren

Datum: Středa, 15. července 2020

Čas: 16:00 SEČ

Délka: 1 hodina

Prezentéři:

Chris Murphy
Technik pro aplikace
Analog Devices

Chris Murphy působí jako technik pro aplikace v Evropském centralizovaném centru aplikací se sídlem v irském Dublinu. Pro společnost Analog Devices pracuje od roku 2012 a odpovídá za poskytování podpory k průmyslovým aplikacím, jako je řízení motorů a sledování stavu strojů. Získal titul MEng v oboru Elektronika (na základě výzkumu) a BEng v oboru Technická údržba počítačů.

Guy Zohar
Viceprezident divize pro výzkum a vývoj
Shiratech Solutions

Guy Zohar má dvacetileté zkušenosti na různých pozicích v odvětví výzkumu a vývoje a podílel se na vývoji rozsáhlých firemních komunikační systémů pro významné světové firmy (AVAYA, NSN) a zdravotnických přístojů (Kodak). Guy má rozsáhlé zkušenosti se všemi fázemi vývoje.

Thomas Müller
Rozvoj obchodních příležitostí
Shiratech Solutions

Thomas má více než 15 let zkušeností v elektronickém průmyslu v mezinárodních společnostech (SAMSUNG a ARROW Electronics), a to jak ve výrobě, tak v distribuci. Působil na různých pozicích v oddělení rozvoje obchodních příležitostí, prodeje a marketingu s přímým kontaktem se zákazníky.

Shiratech
Poskytovatel řešení pro Průmysl 4.0
 

Shiratech je zkušený poskytovatel řešení pro Průmysl 4.0 z portfolia skupiny A.Y. Electronics, což je významný hráč na poli správy dodavatelských řetězců v odvětví elektroniky. Domníváme se, že inovativní řešení patří do rukou těch, kteří je chtějí využívat. Proto vytváříme flexibilní a jednoduchá řešení, která vám v budoucnu umožní propojení se všemi vašimi zařízeními. Naší vizí je vytvářet digitální budoucnost s vámi – jako partnery.

 

Hodnocení článku: