Jste zde

Tech Master Event představí vaše projekty světu

Máte projekty, které byste chtěli ukázat světu? Hledáte inovativní a kreativní platformu, která vám to umožní? Webové stránky Tech Master Event jsou trefou do černého! Jsou perfektní pro adepty světa technologií, kteří rádi experimentují a tvoří.

Tým TME neustále přichází se stále zajímavějšími způsoby, jak předkládat projekty, a proto jsme vytvořili celoroční technickou soutěž Tech Master Event Tournament '24. Je to skvělá příležitost pro všechny, kdo se chtějí stát mistry v různých kategoriích (např. Mistr vzdělávání, Mistr Arduino Cloud nebo Mistr renovace). 
Své projekty přihlašují lidé z celého světa – z Evropy, Afriky, Asie a dalších kontinentů! Netrapte se tím, že teprve začínáte. Všechno je to o kreativitě! Autoři nejlepších nápadů získají nejen finanční odměny, ale také slávu a uznání. Nechte svět objevit vaši genialitu, je čas na vašich pět minut!

Tech Master Event je projekt polské společnosti Transfer Multisort Elektronik, která je jedním z největších světových dodavatelů elektrických a elektronických součástek, dílenského vybavení a průmyslové automatizace.

Jste připraveni na výzvy? Podívejte se na techmasterevent.com a popusťte uzdu své fantazii a kreativitě – mistrovské tituly čekají právě na vás!

Text připravila společnost Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
https://www.tme.eu/cz/about-us/tech-master-event/

Hodnocení článku: