Jste zde

TTC navýšila kapacity osazování DPS

Výrobní program TTC TELEKOMUNIKACE je zaměřen na osazování vícevrstvých DPS s vysokou hustotou osazení součástek, rychlou výrobu malých sérií od jednotek až po několik tisíc. Společnost svým zákazníkům nabízí také možnost HW a SW designu a vývoje, nákup součástek a vedení zákaznického skladu

Na zvýšený zájem o služby v oblasti DPS osazování společnost zareagovala pořízením dvou nových osazovacích automatů Hanwha. Doplní jimi starší vybavení, které již plně nevyhovovalo především požadavkům na osazování miniaturních součástek, a zvýší také produktivitu v oblasti osazování SMD součástek. Návratnost investice v řádu několika miliónů korun společnost odhaduje na 3 roky.

Velký potenciál vidíme především v osazování součástkami pouzder 0402 a menších. V této oblasti evidujeme v poslední době vyšší poptávku našich zákazníků. Díky novým automatům předpokládáme růst výrobní kapacity o téměř 100 procent,“ říká Ing. Petr Kuřina, ředitel výroby TTC TELEKOMUNIKACE. 

Kromě navýšení výrobní kapacity očekává společnost od modernizace zařízení také omezení výpadků a zvýšení kvality výroby. Vedle moderní SMT technologie disponuje společnost odborným i technologickým zázemím i pro dodávky na bázi THT technologie osazování. Nabízí také řízené mytí DPS, oživení a otestování desek plošných spojů, lakování DPS jako ochranu proti prachu a vlhkosti a zajišťuje záruční a pozáruční opravy.

Hodnocení článku: