Jste zde

Udělejte svět lepším a vydělejte

K létu patří i vývojářské soutěže. K přihlášení do takové soutěže je potřeba motivace. Dostupnost? Pravděpodobnost úspěchu? Publicita? Renesas nespoléhá na plané sliby a vítězi nabízí navíc 10500 dolarů na realizaci jeho nápadu.

A to už stojí za úvahu, finanční injekce v takové výši a bonus v podobě publicity vylepší rozpočet týmu studentů, vznikajícímu start-upu i  každé inovativní firmě. Přitom stačí jediné, přihlásit se do  Make the World a Better Place Design Challenge. Zadání sutěže je přitom velmi široké, uspět může kdokoli, kdo svým řešením pomůže zachránit životy, čas, uspořit peníze, snížit produkci odpadu a emisí, spotřebu energií nebo jednoduše zmenšit nepříjemnosti každodenního života.

Z přihlášených projektů Renesas spolu s partnery vyberou dvacet finalistů, kterým poskytne materiál, dostupný u partnerů. Vzhledem k tomu, že partnerem soutěže je i IAR systems, je z čeho vybírat a finalista asi ani nezaplatí moc za další potřebné součástky. Kromě samotné konstrukce, na kterou budou mít finalisté další tři měsíce, si soutěž vybere svoji daň v podobě dobrovolné exhibice v podobě videí a další dokumentace.

https://betterplacechallenge.com/

Hodnocení článku: