Jste zde

Výroba

Profesionální měřicí přístroje od společnosti R&S za výjimečné ceny!

Rohde & Schwarz přichází opět s akcí na širokou škálu přístrojů, včetně osciloskopů, analyzátorů a napájecích zdrojů, ve plné výbavě za standardní cenu. Nezapomeňte využít až 46% slevu na tyto prvotřídní produkty, akce platí do 30. 9. 2024, nebo do vyprodání zásob.

Solid state relé – ideální volba nejen pro automatizované testery

Solid state relé se vyznačují rychlým spínáním, nízkými ztrátami a vysokou spolehlivostí. Jsou ideální pro automatizované testery polovodičů, jelikož díky jejich vlastnostem se zvýší rychlost měření a zároveň se sníží nároky na údržbu na minimum, jelikož neobsahují žádné mechanické části. 

Přípravky firem KONTAKT CHEMIE a CRC - Přehled produktů pro elektroniky a elektrotechniky

Specializované chemikálie jsou klíčem k dosažení vynikajících výsledků v technických pracích. Proto loga a přípravky značek KONTAKT CHEMIE či CRC rozezná každý profesionál, ale i amatér. Asi málokdo si ale uvědomuje, jak široká a specializovaná je nabídka těchto dodavatelů.

ECAD modely nyní k dispozici na webových stránkách SOS electronic

V oblasti elektrotechniky jsou přesné a efektivní návrhy nezbytností. SOS electronic přidal do nabídky modely SamacSys ECAD, které najdete na webových stránkách společnosti v přehledu produktů nebo v jejich samostatném detailu. V následujících řádcích shrneme, co ECAD modely jsou a proč je výhodné s nimi pracovat.

Multifunkční termovizní a zvukové kamery HIKMICRO pro diagnostiku elektroniky a průmyslových systémů

Termovize umožňuje snadné stanovení teploty objektů – díky tomu se stala oblíbeným a nepostradatelným diagnostickým nástrojem. Nicméně v posledních letech se k tomuto typu kamer přidala nová zařízení, která kombinují digitální fotografické matrice s vysoce přesnými akustickými senzory.

Profesionální přístroje R&S s plnou výbavou teď za skvělé ceny

Máte zájem o osciloskopy, analyzátory nebo napájecí zdroje s kompletním vybavením? V Rohde & Schwarz vám nabízí jedinečnou příležitost! Prodloužili jsme promoakci až do 30. 9. 2023, kde lze získat slevy až 49 % na výběr z profesionálních produktů. Nechte se překvapit jedinečnými cenami a vybavte svou laboratoř nejnovějšími technologiemi.

Stránky