Jste zde

14. výroční průvodce pro vánoční dárky Digi-Key

Kromě průvodce je spuštěna také oblíbená soutěž DigiWish, kde si každý může vybrat své přání a počkat si, jestli se splní právě jemu.

Digi-Key Electronics, která nabízí největší výběr elektronických součástek na světě na skladě k okamžité expedici, spustila 14. ročník dárkové sutěže  DigiWish Giveaway a průvodce vánočními dárky 2022 Holiday Gift Guide. Vánoce jsou za rohem, Digi-Key pomůže 24 šťastným výhercům brzy vyškrtnout položky ze seznamu přání, jako součást motivace a podpory vývojářů a inovátorů po celém světě.

Účastníci se mohou zúčastnit a vyhrát produkty Digi-Key dle vlastního výběru během DigiWish social media giveaway od 1. do 24. prosince 2022. Pro účast si musí účastníci vybrat jeden skladový produkt Digi-Key v hodnotě až 100 USD a okomentovat nebo zveřejnit své přání na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru pomocí hashtagu #DigiWish. Každý den soutěže bude ze seznamu oprávněných kandidátů vylosováno jedno jméno, celkem bude 24 šťastných výherců. Všichni účastníci budou také zařazeni do slosování o hlavní cenu v hodnotě 500 dolarů.

Pro ty, kteří nakupují pro inženýry a designéry ve svém životě nebo sdílejí nápady na dárky s ostatními, Digi-Key také zveřejnil Průvodce vánočními dárky pro rok 2022. Dárkový průvodce obsahuje něco pro každého, od dětí, které zkoumají techniku, přes zkušeného kutila až po inženýra Fortune 500.

„Jsme nadšeni, že o letošních vánocích spouštíme již 14. ročník DigiWish Giveaway,“ řekl Brooks Vigen, ředitel globálního strategického marketingu společnosti Digi-Key. „rozdávání dárků je dalším způsobem, jak Digi-Key podporuje inženýry, designéry a tvůrce po celém světě, a těšíme se na to, jak vítězové svými cenami podpoří inovace.“
Pro DigiWish Giveaway není nutný žádný nákup a akce je neplatná tam, kde je omezena a zakázána zákonem. Připomínáme účastníkům, že Digi-Key nemůže vyhovět přáním produktů, jejichž vývoz je v jejich příslušných zemích omezen. Aby bylo možné sbírat příspěvky, příspěvky účastníků na sociálních sítích DigiWish musí být veřejné.

Navštivte web Digi-Key, kde najdete úplná pravidla a podmínky 2022 DigiWish Giveaway a prohlédněte si průvodce vánočními dárky 2022.

Hodnocení článku: