Jste zde

HWPortal-SensDesk

Katastrofy v chladícím boxu: špatná teplota, otevřené dveře i vypnuté napájení

Škola v USA přišla o laboratorní vzorky za 20 let, když uklízeč vypnul mrazák. Karolinský institut ve Švédsku ztratil vzorky, které sbíral od pacientů přes 30 let. Může se to stát i vám, může jít o váš výzkum nebo drahé chlazené zboží. My víme, jak tomu můžete předejít a zabránit.

Ares 12 LTE & HW Portal a měření CO2

Jak snadno měřit kvalitu ovzduší v místnostech společně s přímým bezdrátovým ukládáním hodnot na cloudovém úložišti a jejich zobrazování v běžném prohlížeči PC nebo v aplikaci v telefonu? Měřicí jednotka Ares 12 LTE umožňuje veličiny měřit a jejich hodnoty přes vestavěné 4G/LTE rozhraní odesílat do úložiště na HWPortal.cz.

Uživatelské role a Permition groups na HWPortal.cz

Kvalitní systém řízení oprávnění a přístupu k datům je poslední dobou stále důležitějším požadavkem při nasazování jakéhokoliv systému, a to nejen kvůli ochranně dat, ale také pro přehlednější práci s portálem. V HWportal.cz k tomu slouží dva prvky. Uživatelské role, které určují, na jaké operace má daný uživatel právo a pak Permition groups, které určují, ke kterým datům má uživatel přístup.

Šablony HWPortal.cz: Udělejte své alarmové zprávy čitelnými i pro Vaše podřízené

HWPortal umožňuje  vytvoření uživatelsky přívětivých zpráv, ze kterých jde jednoznačně poznat co a kde se stalo. Pro zachování zákaznické kompatibility byla na HWportal přidána funkce šablon, které umožní přizpůsobit si zprávy dle potřeb uživatelů.

Stránky