Jste zde

3D tisk jako služba pro výrobní proces

HP spojuje své zkušenosti z průmyslové výroby, tiskových služeb a technologie 3D.  Průmyslu nabídne tiskové služby, známé z office sektoru.

Před konferencí o aditivní výrobě Formnext 2019 oznámila společnost HP řadu nových služeb, které zákazníkům pomohou snadněji integrovat 3D tisk do digitální výroby.

S tím, jak zákazníci zavádějí do výroby stále více 3D tisku, nabízí HP řadu nových možností, které jim pomohou zlepšit agilitu jejich byznysu a urychlit přechod na digitální výrobu, včetně těchto služeb:

  •  Nová předplacená služba HP 3D jako služba (3DaaS) Base zajišťuje pro zákazníky automatické doplňování spotřebního materiálu HP 3D, zjednodušené sledování fakturace a spolehlivé služby podpory na dálku a na místě. Nová služba typu pay-per-build je k dispozici pro systémy 3D tisku HP Jet Fusion 5200, HP Jet Fusion 4200 a HP Jet Fusion 500.
  • Nová předplacená služba HP 3D as a Service (3DaaS) Plus integruje hardware, spotřební materiál a služby a je ideální pro zákazníky, kteří hledají urychlení životního cyklu produktů pomocí optimalizovaného, rychlého prototypování a výroby finálních součástek. Služba HP 3DaaS Plus bude nejdříve dostupná pro HP Jet Fusion 340 a postupem času i pro další systémy.

polečnost HP rozšiřuje HP Digital Manufacturing Network o nové partnery Prototal v Evropě a Solize v Japonsku. Síť HP Digital Manufacturing Network je globální komunita poskytovatelů digitálních výrobních služeb s prokázanou schopností vysoce kvalitní, velkoobjemové výroby technologií Multi Jet Fusion a Metal Jet. K této distribuované síti výrobců plastových a kovových dílů mají přístup zákazníci z celého světa, kteří takto těží z možnosti okamžitého škálování výroby dílů, kdykoliv a kdekoliv je to třeba.

https://www8.hp.com/us/en/printers/3d-printers.html

Hodnocení článku: