Jste zde

Arrow Embedded Day představí novinky NXP

Letošní seminář, který pořádá Arrow Electronics v Praze, se zaměří na novinky NXP v oblasti mikrokontrolérů a mikroprocesorů.

Přijďte se s námi setkat a získat nové poznatky na Arrow Embedded Day v Praze. Budeme diskutovat o nových řadách mikrokontrolérů a mikroprocesorů NXP, které postupně doplňují portfolio NXP. Probereme hlavní přínosy a zaměříme se na celou škálu aplikací s důrazem na bezpečnost, funkčnost a snadnost vývoje software nejen dnes, ale i zítra. Dozvíte se, proč jsou procesory NXP nejlepšími kandidáty pro vaše další projekty a nejen to. Jaké je budoucí směřování NXP a výhody s ním spojené?

Kromě mikrokontrolérů a mikroprocesorů se dotkneme i témat, která s nimi souvisejí. Dozvíte se o nejnovějších trendech a možnostech v oblasti pamětí a displejů - ať už vytváříte náročný systém vyžadující hodně paměti RAM nebo flash, nebo chcete flexibilitu používání bezpaměťového MCU. Externí flash a paměti nejsou jen doménou MPU. Seznámíme vás také s přínosy a trendy v nových paměťových technologiích, které technologie by vás měly zajímat a proč.

A protože ne každý návrh je jednoduchý, nebo se prostě chcete soustředit pouze na svou aplikaci, prozkoumáme možnosti využití modulů, jejich silné stránky a proč mohou být velkým přínosem.

Kromě prezentovaného obsahu budete mít také možnost diskutovat o různých řešeních během demonstrací v showroomu.

Arrow Embedded Day se uskuteční 18.května 2023 v konferenčním centru City Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle.
Registrance je možná do 17.5.2023

Podrobné informace a registrace na webu Arrow.

www.arrow.com/en/research-and-events/events

Hodnocení článku: