Jste zde

ATS získalo firmu H & G Systems

Skotský specialista na systémovou integraci, průmyslovou automatizaci, řízení pohybu a komplexní robotiku bude pokračovat pod novým názvem ATS Applied Tech Systems Scotland Ltd.

ATS poskytuje výrobcům takové výrobky a služby, které dokážou urychlit proces jejich digitální transformace. Mezinárodní i lokální výrobci musí často reagovat na nejrůznější výzvy, aby si udrželi nebo získali konkurenční výhodu. Toho je možné dosáhnout např. za pomocí řešení pro chytrou automatizaci a MOM. Součástí čtvrté průmyslové revoluce, označované také jako Průmysl 4.0, je poptávka po implementaci tzv. kyber-fyzikálních systémů. ATS inovuje své produkty, řešení i dovednosti napříč všemi aspekty iniciativ jako jsou Průmysl 4.0, a tým H & G Systems i jejich znalosti jsou nyní součástí této nabídky.

Příkladem je ATS Bus - Smart Manufacturing Service Bus, což je řešení, které je součástí softwarového balíku pro Průmysl 4.0 a chytré továrny ATS ADOS, s jehož pomocí lze výrazně snížit náklady na systémovou integraci a zrychlit proces zavádění nových výrobků.

John Purves, Country Manager ATS Applied Tech Systems Scotland Ltd., okomentoval tuto akvizici: „Jsem velmi hrdý na naše dosavadní úspěchy za posledních čtrnáct let. Pro sloučení s firmou ATS jsme se rozhodli poté, co jsme si uvědomili, že pouze velký strategický partner by mohl naši firmu posunout do další fáze. Aktivity obou společností do sebe skvěle zapadají a nyní navíc mohou těžit z rozšíření zákaznické základny. Působíme na trhu, který je charakteristický svou dynamikou a naši zákazníci musí reagovat jak na globální příležitosti, tak na lokální trendy. ATS jako mezinárodní a nezávislý poskytovatel řešení má všechny správné předpoklady a znalosti k zajištění profesionální technické podpory včetně dodávek řešení a produktů pro stávající i nové zákazníky.“

ATS je nezávislým dodavatelem řešení s téměř 30letou zkušeností v oblasti výrobních systémů a zkušeností s iniciativami trvalého zlepšování, navrhováním a zaváděním IT řešení ve výrobě a podporou podniků v režimu 24/7.

www.ats-global.com.

Hodnocení článku: