Jste zde

Byznys Restart: Až se krize přežene, budete připraveni

Otevírají se nové možnosti a příležitosti a je čas na ně reagovat. Platforma Busyman přišla s programem Byznys Restart, který pomáhá firmám a podnikatelům efektivně využít čas nucené odstávky byznysu.

Program Byznys Restart nabízí možnost uklidit si ve firemních procesech, zrevidovat finanční nastavení, upravit byznys model nebo se podívat na nové obchodní a distribuční příležitosti. To vše pod vedením zkušených mentorů a managerů.

“Zjednodušeně řečeno, připravit firmu na nový začátek. Myšlenka tohoto programu vznikla už na začátku období “Covid”, kdy jsme probírali s lidmi z byznysu a členy Busyman Angel Clubu jejich situaci, a jak se co nejlépe připravit na to, co přijde. Vznikalo množství dotazů a sami investoři si začali všímat změn i u jiných větších firem,” informoval Filip Major, zakladatel platformy Busyman.cz.

Tento záchranný program rozšiřuje již dříve spuštěný mentoring, který umožňuje firmám “pronajmout si” profesionální management tým, který firmu “srovná do latě”. “Program Byznys Restart je určen pro všechny firmy, které cítí nejistotu z budoucnosti a chtějí se co nejlépe připravit. Pohled zvenčí umí najít nová řešení, neřídí se emocemi, ale čísly a umožní udělat těžká rozhodnutí racionálně. Hlavním benefitem je zpřístupnění konzultační činnosti i těm firmám, které by jejich využití ani nenapadlo”, informuje Pavel Nýč, jeden z odborníků zapojený do programu Byznys restart.

V programu tak můžete očekávat pomoc od zkušených managerů a profíků z byznysu, kteří sami vedou úspěšné firmy. Očekávejte silnou komunitu lidí, kteří se navzájem znají, podporují se, pomáhají si obchodně, finančně, znalostmi, zkušenostmi i obchodními kontakty. Celá komunita včetně dalších navázaných fyzických a právnických osoby čítá přes 1.200 lidí a firem.

Busyman.cz

Hodnocení článku: