Jste zde

Farnell element14 se připojuje k fotbalovému šílenství a dává evropským zákazníkům šanci vyhrát!

Zákazníci mohou vyhrát jeden z 24 dárkových poukazů do obchodů Decathlon a jeden z nich vyhraje dron DJI Spark v bílé barvě.

Farnell element14, distributor potřeb pro vývojáře, spustila pětitýdenní soutěž pro zákazníky v Evropě, aby oslavila fotbalové léto 2018.

Zákazníci v Evropě mohou na stránkách football.farnell.com porovnávatsvé tipy s kolegy či přáteli na tabuli výslkedků v reálním čase. V rámci této akce mohou zákazníci sdělit své názory na „nejlépe skórující“ produkty společnosti Farnell element14 a mít tak šanci vyhrát ceny – příspěvky a vtipy na téma fotbalu jsou povoleny! 

Zákazníci mají osm šancí na výhru po osmi klíčových zápasech odehraných v Rusku v průběhu června a července. Data a časy těchto osmi kol jsou následující:

  • První kolo poběží od 14. 6. 8:00 CEST do 19. 6.
  • Druhé kolo poběží od 20. 6. 8:00 CEST do 24. 6.
  • Třetí kolo poběží od 25. 6. 8:00 CEST do 28. 6.
  • Čtvrté kolo poběží od 30. 6. 8:00 CEST do 3. 7.
  • Páté kolo poběží od 6. 7. 8:00 CEST do 7. 7.
  • Šesté kolo poběží od 10. 7. 8:00 CEST do 11. 7.
  • Sedmé kolo poběží od 14. 7. 8:00 CESTdo 14. 7.
  • Osmé kolo poběží od 15. 7. 8:00 CEST do 15. 7.

Na konci každého kola budou ohlášeni tři vítězové, z nichž každý obdrží dárkový poukaz na 30 GPB (nebo na ekvivalentní hodnotu v místní měně) do obchodů Decathlon.

Na konci soutěže vyhraje nejkreativnější příspěvek do soutěže společnosti Farnell element14 hlavní cenu v podobě dronu DJI Spark v bílé barvě. Vítěz hlavní ceny bude oznámen do 48 hodin od ukončení soutěže, spolu s koncem šampionátu v Rusku.

Jo Molineux, Head of Marketing Farnell element14, vysvětluje: „Jedná se o příležitost pro všechny naše zákazníky zapojit se do té fotbalové soutěže, o které všichni mluví!  Hodnotí se nejlepší fotbalové předpovědi a ty nejkreativnější příspěvky do soutěže.  Zúčastnit se mohou konstruktéři, studenti i výrobci, tak se připojte k naší oslavě tohoto úžasného fotbalového léta.“

Více informací o fotbalové soutěži 2018 společnosti Farnell element14 najdete na stránkách football.farnell.com.

Hodnocení článku: 

Komentáře

Ahojte. Zúčastnili ste sa niekto tejto súťaže a vyhrali ste?  Boli Vám doručené výhry. Už je skoro mesiac po skončení majstrovstiev a nič mi zatiaľ neprišlo, tak si hovorím, či to nebol zo strany Farnellu nejaký fejk.