Jste zde

Congatec otevírá virtuální veletržní stánek

Congatec otevřel na svém webu digitální stálý veletržní stánek. Chce tak poskytnout potenciálním zákazníkům, kteří se kvůli pandemii nemohou zúčastnit reálných veletrhů a výstav, náhradní možnost, jak se seznámit s novinkami v oboru.

Virtuální stánek je svým způsobem digitální dvojče reálného stánku, který je možné navštívit na skutečných veletrzích, ovšem přístupný odkudkoliv na světě. Nová virtuální expozice doplňuje celkem 11 reálných akcí s osobní účastí, jichž se společnosti congatec po celém světě do konce roku 2021 zúčastní. Personál stánku bude k dispozici ve všední dny 24 hodin denně, což umožní zájemcům, kteří chtějí získat informace a sdílet nápady o nejnovějších vestavných a edge počítačových technologiích, se kdykoli zapojit do konverzace.

Návštěvníci si mohou jednoduše pomocí libovolného prohlížeče prohlédnout nejnovější prezentace nebo si popovídat s personálem stánku podobně jako na skutečném veletrhu. Je to trochu jako kdybyste se dostali na veletrh dříve, než se otevřou jeho brány: můžete si vše prohlédnout beze spěchu a stresu. Získání informací na virtuálním stánku se jen nepatrně liší od toho, co můžete očekávat od osobní návštěvy stánku společnosti congatec.

Virtuální stánek je navržen jako centrální informační centrum pro nejnovější technologie, produkty a služby společnosti congatec.

Virtuální stánek navštívíte kliknutím na odkaz: https://www.congatec.com/fileadmin/virtual-fair-v2/

Hodnocení článku: