Jste zde

Debatech. Specializovaná e-konference o technologických trendech

Technologie postupují závratnou rychlostí, podrobné sledování všech novinek je pro mnohé časově náročné. Již v pořadí druhá online konference DebaTech proto přináší odborné a také široké veřejnosti sérii pěti přednášek o aktuálních technologických trendech a praktických zkušenostech s jejich využíváním.

Ačkoli vytvořila společnost SOS electronic původní koncept konferencí DebaTech pro své zákazníky, nakonec se rozhodla rozšířit možnost jejich sledování doslova pro všechny. A to bezplatně.

Součástí trhu distribuce specializovaných elektronických součástek jsme se stali už před 30 lety. I proto víme, jak se svět v tomto pojetí mění a posouvá vpřed. A to doslova mílovými kroky. Během tohoto období jsme se stali součástí výroby elektronických produktů prakticky od fáze jejich vývoje až po finální výsledek. A to nejen jako distributor, ale hlavně jako specialista, který se sledování trendů věnuje doslova denně, radí zákazníkům a přináší jim cenné zkušenosti i z jiných odvětví vývoje. Jelikož je o tyto informace na trhu velký zájem, Debatech je pro nás nástrojem, jakým chceme tento neustálý požadavek uspokojit,“ říká Ján Seszták, CEO SOS electronic.

Při výběru řečníků klade společnost SOS electronic důraz na to, aby byly jednotlivé přednášky aktuální pro dané období a byly přínosem pro každého. Přednášející jsou totiž ochotni podělit se o cenné zkušenosti s aplikováním a využitím technologií v projektech, otevřeně hovořit o svých úspěších či úskalích, se kterými se ve vývojovém procesu setkali. Protože jen tak může být Debatech pro své diváky skutečným zdrojem inspirací. 

Historicky první setkání Debatech v maďarském jazyce se uskuteční 27. října 2021, jeho program bude zaměřen na robotizaci, 5G sítě, sběr dat a umělou inteligenci. 

Konference Debatech 2, která bude ve slovenském a českém jazyce, se uskuteční 10. listopadu 2021, poslechnout si budete moci bloky o umělé inteligenci, nanosatelitech, 5G sítích či IoT. Zajímavostí akce bude i přednáška začínajícího startupu, který vám dokáže, že i mladí lidé mají světu technologií co říct.

Registrace je pro obě online konference bezplatná. Pro více informací a vyplnění registračního formuláře navštivte web http://www.debatech.eu/cz.

Hodnocení článku: