Jste zde

Distributor DigiKey posbíral řadu ocenění dodavatelů na EDS Leadership Summit

Tradiční setkání výrobců součástek a prodejního kanálu EDS v Las Vegas se neslo v duchu optimismu po covidové a dodavatelské bouři. K upevňování vztahů výrobců a distributor patří také předávání ocenění.

Konference a summity prodejního kanálu patří mezi běžné akce na globální úrovni. V oboru elektronických součástek je takovou akcí zejména EDS Leadership Summit, který se koná každoročně v Las Vegas. Tuto akci si nenechají ujít výrobci ani distributoři, kteří chtějí navázat užitečné kontakty a zároveň se setkat se svými stálými partnery. Na letošním ročníku tak nechyběly známé značky, vedle Digi- Key například Arrow, AVNet, TTI nebo  Mouser. Z lokálně méně známých jmen jde například o Waldom Electronics, který se specializuje na nejvyšší vrstvu velkoobchodu a dodává zejména dalším distributorům.

Mezi tradiční náplň summitu patří také předávání ocenění. Digi-Key jich v letošním roce od svých dodavatelů obdrželo celkem 17. Co to znamená pro zákazníky? V první řadě je to potvrzení, že daný výrobce je s distribucí spokojený a se spoluprací počítá i nadále. Pevné partnerství také ve většině případů garantuje přednostní dodávky a zákazník tak produkty daného výrobce koupí snáz u oceněného partnera ať jde o dodací lhůty, šířku sortimentu nebo množství. Takže ať se ocenění jmenuje distributor roku, platinové ocenění nebo excelence v distribuci, potvrzuje silnou vazbu výrobce a distributora i pro zákazníky.
V případě Digi-Key tak lze mezi top značky zařadit NMB, Advanced Thermal Solutions, ECS, CIT Relay, Metz Connect, Wakefield Thermal, Eaton Electronics, Orion Fans, Sunon, Phoenix Mecano, Bud Industries, Yageo, Diotec, NorComp, Molex, Vishay a Cornell Dubilier.

DigiKey také ve čtvrtek 18. května uspořádala svou 10. výroční snídani EDS Business Update, která oficiálně představila nové logo a branding spolu s obchodními novinkami od prezidenta společnosti DigiKey Dave Dohertyho a viceprezidenta globálního rozvoje podnikání Mike Slatera. Prezentace se také zabývala průmyslovými trendy, výkonem společnosti DigiKey v roce 2022 a strategickou vizí a přípitkem na 50.  výročí společnosti.

Pro více informací o produktech DigiKey a pro objednání z jejich produktového portfolia navštivte webové stránky DigiKey.

 

Hodnocení článku: