Jste zde

DigiKey přidává od začátku roku 175 000 skladových položek

Distributor DigiKey v roce 2023 významně rozšířil své portfolio a od začátku roku přidal více než 175 000 nových skladových položek, včetně téměř 40 000 nově zavedených skladových jednotek (SKU) v rámci svého hlavního oboru.

„V době, kdy se odvětví po třech letech jízdy na horské dráze přizpůsobuje, společnost DigiKey pokračuje ve svém pevném odhodlání být v tomto odvětví distributorem s největším portfoliem dodavatelů a nejširší nabídkou produktů," říká Mike Slater, viceprezident pro globální rozvoj obchodu společnosti DigiKey. „Společnost DigiKey pokračuje v přidávání produktů a nejnovějších technologií v klíčových oblastech, jako je automatizace, energetika, bezdrátové připojení a automobilový průmysl, aby si udržela postavení na špičce v oboru. Našim zákazníkům - inženýrům, konstruktérům a výrobcům - dodáváme nejnovější a nejkomplexnější výběr technologií, které se vždy snaží posouvat jejich nápady vpřed.“

Mezi nově zavedené výrobky, které jsou nyní k dispozici z u DigiKey, patří:

  • ROHM: tranzistory GNP1070TC-Z a GNP1150TCA-Z poskytují špičkový výkon z hlediska vlastností RDS(ON) x Ciss/RDS(ON) x Coss, tedy účinnosti pro tranzistory GaN HEMT, což se projevuje vyšší účinností v napájecích zdrojích. Vestavěná ochrana proti elektrostatickým výbojům (ESD) zároveň zlepšuje průraznou pevnost až na 3,5 kV, což vede k vyšší aplikační spolehlivosti. Vysokorychlostní spínací charakteristiky tranzistorů GaN HEMT dále přispívají k vyšší miniaturizaci periferních součástí.
  • Knowles: senzor hlasových vibrací V2S200D od společnosti Knowles je navržen na selektivní snímání hlasu hovořící osoby při současném potlačení všech ostatních zvuků, čímž poskytuje komfortní hlasové volání bez nepříjemných rušení. Díky svým malým rozměrům, vysokému odstupu rušivých napětí a malému příkonu nabízí ideální řešení pro zákazníky hledající zdokonalení uživatelských zážitků u svých výrobků.
  • Renesas Electronics: IO s mikroprocesorem RZ/T2L Arm Cortex-R52 dosahuje vysokorychlostního zpracování díky vysoce přesnému řízení v reálném čase pomocí protokolu EtherCAT podporujícího širokou škálu systémových průmyslových aplikací při současném zjednodušení implementace.
  • EAO: univerzální spínač řady 09 od společnosti EAO je ideální pro použití v interiérech vozidel. Kombinace různých spínačů umožňuje implementaci široké škály aplikací a uspořádání. Tato konstrukce je ideální pro bezpečnostní aplikace se širokou škálou konstrukcí a konfiguračních možností specifických pro danou aplikaci.
  • Molex: propojovací prvky PowerWize rozhraní BMI od společnosti Molex umožňují bezproblémové spojování v aplikacích ve stylu zásuvek, kde jsou konektory zakryté. Jsou ideální pro telekomunikace/networking, datová centra a nabíjecí stanice pro elektromobily (EV).

Společnost DigiKey zavedla od počátku roku 2023 více než 175 000 skladových jednotek včetně vysoce výkonné jednotky MPU RZ/T2L Arm Cortex-R52 od společnosti Renesas Electronics navržené na řízení v reálném čase pomocí protokolu EtherCAT.

Společnost DigiKey je autorizovaným distributorem elektronických součástek pro více než 2 400 předních dodavatelů v oboru, což vývojářům, konstruktérům, dodavatelům a tvůrcům zaručuje, že objednávané produkty jsou autentické a vstupují do společnosti DigiKey přímo od výrobce.

Více informací o dodavatelích portfolia společnosti DigiKey portfolio naleznete na webových stránkách DigiKey.

Hodnocení článku: