Jste zde

Distribution Excellence Award 2023 od společnosti Sensirion míří k DigiKey

Distributor DigiKey obdržel ocenění Distribution Excellence Award 2023 za vysokou úroveň služeb od společnosti Sensirion. Společnost DigiKey byla na tuto cenu vybrána na základě svého počtu globálních zákazníků a míry růstu výnosů.

Cena byla udělena na červnovém výročním distribučním summitu společnosti Sensirion, který se konal ve švýcarském Küsnachtu. Členové týmu DigiKey ze Severní Ameriky a Evropy převzali ocenění osobně. Na akci pořádané společností Sensirion byly rovněž představeny nejmodernější technologické plány společnosti a proběhla zde podrobná školení a panelové diskuse.

„Společnost DigiKey hrdě přijímá toto senzační ocenění od společnosti Sensirion," říká Shawn Martinsen, produktový manažer v DigiKey. „Tento úspěch je přímým odrazem našeho vynikajícího globálního partnerství a toho, jak naše vzájemná spolupráce může urychlit postup práce inženýrů, konstruktérů a tvůrců.“

„Gratulujeme společnosti DigiKey k získání ocenění Distribution Excellence Award 2023 společnosti Sensirion za vysokou úroveň služeb", říká Diane Haynes, manažer kanálu pro Ameriku ve společnosti Sensirion. „Společnost Sensirion uznává a oceňuje trvalou snahu společnosti DigiKey o spokojenost zákazníků, její neocenitelnou podporu při uvádění produktů na trh a výjimečný růst. Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s tak oddaným týmem, a těšíme se na další spolupráci s cílem dosáhnout dalšího úspěchu a společného růstu.“

Společnost Sensirion je předním světovým výrobcem vysoce kvalitních senzorů a senzorových řešení na měření a regulaci vlhkosti a průtoku plynů a kapalin. Společnosti Sensirion a DigiKey jsou strategičtí partneři od roku 2016. 
Více informací o společnosti DigiKey naleznete na webových stránkách DigiKey. Více informací o společnosti Sensirion naleznete na její stránce dodavatelského centra.

Hodnocení článku: