Jste zde

Eaton zve na Stavební veletrh online

Online veletrh v termínu 14. – 16. května 2021 využije Eaton k propagaci a vysvětlení smart bezdrátové technologie xComfort pro řízení domovních technologií.

Systém xComfort v domě uspoří až 30% energií a umožní pohodlné ovládání osvětlení a spotřebičů, například regulaci  zastínění, světel, topení a klimatizace. Zjistěte více v rámci Stavebního veletrhu online v termínu 14. – 16. května 2021 od 9:00 do 18:00.

Zde je přímý odkaz na stánek.

Proč si pořídit chytrou elektroinstalaci?

Prostřednictvím xComfortu je možné stmívat osvětlení a vytvářet vlastní světelné scény. Ze smartphonu či tabletu lze pohodlně ovládat spotřebiče a kontrolovat jejich stav, otevřít příjezdovou bránu nebo garážová vrata, než přijedete domu zapnout např. saunu a centrálně vytáhnout žaluzie.  Pro jednotlivé místnosti lze individuálně nasta­vit požadované teploty a časy vytápění / chlazení, v grafech přehledně sledovat spo­třebu elektřiny, plynu a vody a IP kamerami sledovat dění okolo domu. Systém nabízí řadu dalších bezpečnostních a komfortních funkcí, které už nelze realizovat běžnou kla­sickou instalací. Součástí každého domu je chytrá jednotka Smart Manager, která prostřednictvím internetu umožní ovládání ze smartphonu, ať je uži­vatel doma, nebo třeba na dovolené.  

Další informace o systému naleznete na webu chytré elektroinstalace.

Hodnocení článku: