Jste zde

Embedded World: udělejte si čas na novinky

Embedded World proběhne 1.-5.března 2021 v čistě virtuální podobě. Konference, kulaté stoly i semináře tak bude možné navštívit z domova i z kanceláře.

Letošní ročník Embedded Word se snaží hlavně udržet kontinuitu. Pro většinu návštěvníků i firem má tradiční název veletrhu trochu hořkou příchuť, protože v těchto dnech se zdá, že jsme všichni "embedded" až moc. Tím spíše je online formát výhodou.

Vedle konferenčního programu Embedded World organizátoři připravují samostatnou konferenci pro experty v oboru displejů a také virtuální veletrh. Zatímco od veletržní části není možné očekávat žádné zázraky, obě konference jsou již nyní dobře připravené a jejich program slibuje kvalitní obsah, který bude dostupný odkudkoli a z větší části bezplatně. Vedle hlavních řečníků program zahrnuje panelové diskuze i různé další moderované aktivity, do kterých se budou moci zapojit i návštěvníci. Na programu je více než 200 prezentací, které účastníci mohou navštívit online i ze záznamu ještě dva týdny po konání veletrhu. Pořádající Nurnberg Messe i tak raději zvolila pětidenní formát, aby se konference Embedded World a Electronic displays nemusely streamovat souběžně.

Mezi 301 vystavovateli z celého světa jsou globální hráči, start-upy a exkluzivní partneři výstavy: Arm, EBV Elektronik, Intel, Microsoft, Mouser Electronics, Samtec a STMicroelectronics. 

Témata, kterým se konference bude věnovat nejsou překvapením: internet věcí, hardware, software a systémové inženýrství, bezpečnost a zabezpečení, návrh systému na čipu, vestavěné vidění, interakce člověk-stroj, kabelové připojení a bezdrátový přenos dat nebo autonomní systémy. Program přinese i speciality, jako je vývoj aplikačně specifických čipů nebo přechod technologií z fáze výzkumu do praxe. Zúčastněné firmy budou dále spolupracovat na panelových diskusích a kurzech.

www.embedded-world.eu 
www.electronic-displays.de

Hodnocení článku: