Jste zde

Evropská virtuální konference DigiKey

 19.listopadu DigiKey uspořádala virtuální konferenci, která přinesla aktuální pohledy na trendy vývoje, prodeje i logistiky součástek uprostřed pandemie Covid-19. Nyní je k dispozici záznam. 

Záznam konference je k dispozici na webu Digi-Key.

Mezi hlavními body programu budou obchodní novinky od prezidenta Digi-Key Davea Dohertyho a informace o situaci na trhu od Iana Wallace, ředitele pro rozvoj v EMEA. Na to naváže diskuse u kulatého stolu, které se vedle hlavních řečníků zúčastní například Stephane Ratelet, propagátor programování API v Digi-Key. Diskuzi moderuje Johann Wiesböck, šéfredaktor Elektronikpraxis.

Virtuální konference Digi-Key se uskuteční ve čtvrtek 19. listopadu ve 14:00. SEČ

"Jsme rádi, že se můžeme spojit s našimi zákazníky a dodavateli v tomto virtuálním formátu, abychom jim poskytli aktuální informace z našeho byznysu. Zaměřili jsme se na konkrétní evropský trh a na to, jak se rok 2020 změnil a formoval tržní prostředí," řekl Ian Wallace , ředitel obchodního rozvoje EMEA pro Digi-Key. "Víme, že tento rok vnesl do našeho odvětví radikální změny, a těšíme se, až se spojíme ve snaze inovovat lepší budoucnost."

Bližší informace a registrace na webu Digi-Key, konference začíná 19.11. ve 14:00 SEČ.

Hodnocení článku: