Jste zde

Evropské zboží DigiKey MarketPlace zrychlí cestu k zákazníkům

Evropské firmy v programu DigiKey Marketplace mají nyní možnost rozšířit své působení do dalších evropských zemí. Zásilky odesílané v rámci Evropy se obvykle doručí následující den, nikoli až za několik dní, jak tomu bylo dříve.

Program DigiKey Marketplace nabízí přímé dodávky od evropských dodavatelů evropským zákazníkům. Úspor v oblasti životního prostředí a nákladů se dosahuje tím, že se výrobky nemusejí přepravovat do center v USA, aby pak následně mohly být odesílány zpět do Evropy, čímž se eliminují vysoké náklady na dopravu, šetří čas a snižuje dopad na životní prostředí vlivem dopravy. Zásilky odesílané v rámci Evropy se obvykle doručí následující den, nikoli až za několik dní, jak tomu bylo dříve. Jelikož se výrobky nemusí přepravovat mimo Evropu, je možné prodávat více typů včetně lithiových baterií, těžkých automatizačních zařízení, chemikálií a lepidel, solárních výrobků a dalších.

„Služba Marketplace společnosti DigiKey poskytuje našim evropským dodavatelům a zákazníkům přístup k více produktovým řadám než kdykoli dříve a jsme nadšeni, že tuto možnost přímé dopravy můžeme nabídnout i v tomto regionu," prohlásila viceprezidentka pro rozvoj nových trhů společnosti DigiKey Missy Hallová. „Díky dalším úsporám nákladů, efektivitě a větší udržitelnosti či širší nabídce produktů, které lze prodávat v Evropě, můžeme urychlit pokrok inženýrů a konstruktérů.“ 
V současné době je do tohoto programu zařazeno přibližně 30 000 skladových jednotek a denně přibývají další.  DigiKey stále zajišťuje celou transakci, což znamená, že zákazníci mají stále k dispozici prvotřídní zákaznický servis. 

DigiKey také neustále rozšiřuje rozmanitost nabídky produktů a dodavatelů v nových produktových kategoriích prostřednictvím služby DigiKey Marketplace představující jediný zdroj všech aspektů technologických inovací, včetně prázdných desek plošných spojů, průmyslové automatizace, testování a měření, řešení IoT a takřka všech prvků souvisejících s technologickými inovacemi v rámci jediného prodejního místa.

digikey.cz

Hodnocení článku: