Jste zde

Farnell a NI oznámili dohodu o globální distribuci

Farnell se stává globálním distribučním partnerem a připojuje se k expandující síti autorizovaných distributorů NI, která zákazníkům pomáhá řešit jejich rostoucí požadavky na testy a měření.

Farnell, společnost Avnet Company a globální distributor elektronických součástek, produktů a řešení, a NI (NASDAQ: NATI) dnes oznámily jmenování společnosti Farnell autorizovaným distributorem NI. Tím Farnell rozšiřuje své produktové portfolio o softwarově propojená řešení NI pro testování a měření pro zákazníky všech velikostí. NI je předním výrobcem automatizovaných testovacích systémů používaných při výrobě a ověřovacích testech. Přidání sady produktů NI do předního portfolia testů společnosti Farnell umožní konstruktérům testovat rychleji, přesněji a s vyšší efektivitou. Díky tomu vám zůstane více času pro soustředění na testy, které vyžadují ruční vstupy. Farnell je prvním distribučním partnerem společnosti NI, který nabízí přímý prodej a technickou podporu na celém světě a nyní poskytuje největší a nejkompletnější testovací portfolio na trhu distribuce vysoce kvalitních služeb.

James McGregor, globální ředitel nástrojů a testování, Farnell říká: „Jsme rádi, že si společnost NI vybrala společnost Farnell jako globálního distribučního partnera, a těšíme se na dlouhodobý a úspěšný vztah. Globální dosah společnosti Farnell a dlouhá historie odborných znalostí v oblasti distribuce testovacích a měřicích zařízení, stejně jako naše široká zákaznická základna a pracovníci technické podpory po ruce zajišťují, že naši zákazníci budou plně podporováni ve všech svých testovacích potřebách. Tato nová dohoda s jedním z předních světových výrobců testovacích produktů poskytne našim zákazníkům ty nejlepší vlastní nástroje a systémy. Přidání NI do našeho portfolia rozšiřuje a vylepšuje již tak špičkový rozsah testů a měření. Společnost Farnell se zavázala poskytovat našim zákazníkům po celém světě to nejlepší v testovacích systémech a zařízeních. Přístup k sadě produktů společnosti NI umožní technikům provádět jejich testování s bezpečností, přesností a účinností.“

Inženýři a podniky i nadále čelí výzvě dodávat na trh vysoce výkonné a efektivní produkty za kratší čas. Aby zákazníci drželi krok, potřebují rychlejší a efektivnější způsoby, jak získat kritická automatizovaná testovací a měřicí zařízení na základě svých jedinečných technických, finančních, servisních a regionálních požadavků. NI a Farnell společně poskytují technikům a podnikům flexibilitu, rychlost a podporu potřebné pro splnění požadavků jejich podnikání a zákazníků.

„Propojení našich zákazníků se správnými technologiemi a službami jim pomáhá zrychlit tempo inovací a lépe posloužit svým organizacím a koncovým zákazníkům,“ řekl Jim Ramsey, viceprezident programu Global Partner v NI. „Náš vztah se společností Farnell nám pomůže rozšířit náš dosah na nové trhy a vybavit další inženýry nástroji a technologiemi, které potřebují, aby využili své další velké příležitosti.“ 

Řešení NI jsou k dispozici od společností Farnell.

 

Hodnocení článku: